“Сортую і вас запрошую”, – рівнянин закликає зберегти довкілля

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
01.08.2019  10:00
Громадська організація ”Країна Зелених Змін” створена з метою запровадити в місті Рівне роздільний збір сміття. ГО ставить собі за мету – навчити людей правильно сортувати сміття!
– Рідне місто розширює свої межі та постійно зростає. Разом з тим, кількість відходів у Рівному теж збільшується. Багато матеріалів, які ми розглядаємо як непотріб, можуть бути відновлені та використані повторно, – говорить голова ГО “Країна зелених змін” Поліна ПОЛЮХОВИЧ.
Рівняни все бліьш активно долучаються до збереження навколишнього середовища через сортування сміття. Один з мешканців, який вже тривалий час сортує сміття і популяризує це – Юрій Ходаковський.

Якщо і ви підтримуєте сортування сміття і хочете долучитися до флешмобу  #ясортую – надсилайте свої фото і ми опублікуємо їх на нашому сайті.

ДОВІДКА – як сортування сміття допомагає зберегти природу:

1. Зниження негативного впливу на навколишнє середовище. Будь-яка річ з часом стає відходом. Проте у виробництві нових речей можна частково або повністю використовувати матеріали зі старих виробів, таким чином зменшуючи загальну кількість відходів. При цьому знизиться вплив на довкілля, оскільки менше нової сировини необхідно буде виробляти.

2. Усунення небезпеки для людини та навколишнього середовища. Токсичні відходи можуть забруднювати повітря, грунти, поверхневі та підземні води. Тому при поводженні з небезпечними відходами необхідно приймати більш жорсткі природоохоронні заходи.

3. Можливість багаторазового використання відходів. Більшу частину побутових відходів складає тара, яку можна переробити і використовувати наново.

4. Економія коштів. Якщо відходи своєчасно відсортовано, то споживачеві не треба платити за вивіз та складування сміття.

5. Зменшення накопичених відходів, які псують наше здоров’я. Стан здоров’я населення залежить від багатьох факторів, найважливішими з яких є економічні та генетичні. Погіршення економічного стану в країні та зростаюче забруднення довкілля призводить до підвищення рівня захворювань населення, таких як алергія, захворювання верхніх дихальних шляхів, патології вагітності й пологів, зростає кількість дітей з уродженими хворобами, а також високою часткою загострення хронічних захворювань і виникнення злоякісних новоутворень, пов’язаних з впливом хімічних канцерогенів.

, , , переглядів: 1 255Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *