Спецпризначенців з Рівненщини посмертно відзначили нагородами “За оборону України”

Щасливе
23.05.2024  11:00

22 травня на Рівненщині відзначили державними нагородами п’ятьох спецпризначенців, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії. За особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені в ході оборони України та захисту її громадян, відзнакою Президента України посмертно нагороджено Тараса Мельника, Ігоря Маркова, Сергія Шевчука, Василя Нисинця та Андрія Оксенюка відзнакою “За оборону України”.

У день другої річниці загибелі бійців спецпідрозділу “КОРД” Рівненської області, начальник поліції Рівненщини Віктор Шанський провів урочисту церемонію, на якій вручив нагороди рідним загиблих героїв.

Тарас Мельник був одним із тих, хто стояв на передовій, захищаючи рідну землю. Його мужність і самовідданість завжди залишаться в пам’яті побратимів та всієї країни.

Ігор Марков завжди вирізнявся своєю відданістю та високим почуттям обов’язку. Він був надійним товаришем і справжнім патріотом.

Сергій Шевчук – людина з великим серцем, яка завжди готова прийти на допомогу. Його відвага та жертовність стали прикладом для багатьох.

Василь Нисинець завжди вірив у справедливість і стояв за неї до кінця. Його подвиг є свідченням незламного духу українського народу.

Андрій Оксенюк відзначався своєю професійністю та рішучістю. Його сміливість надихає усіх, хто продовжує боротьбу за свободу та незалежність.

У Рівному проведуть в останню путь Ігоря Нечипорика
Вічна шана Героям!

переглядів: 92


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *