Співачка року у Рівному – Євангеліна Шмід

Щасливе
07.01.2020  10:00

Її голос зачаровує, а краса захоплює…Така маленька, а яка талановита! Практично жодне свято, фестиваль, концерт, урочисте відкриття чи проєкт у Рівному не відбувається без її виступів… Саме тому без жодного сумніву саме Євангеліна ШМІД за версією журналу «РІВНЯНИ» у проекті «Підсумки року» отримує звання «Співачка року».

Євангеліна Шмід добре відома у Рівному як переможниця численних конкурсів краси в Україні та світі. Водночас вже більше року Єва активно займається вокалом, записує пісні та знімає кліпи.

У нашому місті без виступу Єви не проходить практично жоден з культурно-мистецьких заходів. Люди з радістю слухають цю маленьку біляву красуню та обожнюють підспівувати її пісням.

Вокальні номери на масштабній сцені «Мегаподії», у проєкті «Рівне.Літо.Музика», під час «Бульба-фесту», на головній сцені у День міста Рівне – це тільки сота частинка номерів талановитої Євангеліни.

Чимало пісень Єва виконує разом зі своїми подругами – вихованками центру краси та талантів «EVA_lution», а ще юна красуня записала дуетну композицію, яка вже встигла полюбитися слухачам. Євангеліна виконує гімн футбольної команди «Верес – Рівне», гімн проекту «Пузата мама», активно працює над новими композиціями та готується до зіркового дуету зі співаком Дорошем.

Бурхливої популярності як у соціальних мережах, так  на рівненських телеканалах отримав кліп Єви – «Гімн України». Це сучасна, модернова версія Державного гімну нашої країни, який переспівала талановита співачка, а відео на цю композицію вражає мальовничими пейзажами та красою рідної України.

Впевнені, що наступного року Єва потішить нас новими крутими треками! Але не тільки вокалом радує нас ця маленька зірка. Адже цьогоріч Єва втілила ще кілька своїх мрій – знялася у рекламному ролику та навіть у фільмах. Тож про цю чарівну дівчинку ми почуємо ще не раз! Щоб по всій країні були віддані прихильники, які на питання: «Ваша улюблена співачка?» ствердно казали: «Євангеліна Шмід!»

 

 

 

, , переглядів: 1 082
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *