Спортсмени рівненського Інваспорту привезли перемоги з міжнародного турніру

Щасливе
09.07.2024  14:00

В місті Ассен, Нідерланди, відбувся міжнародний турнір з волейболу сидячи серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях брали участь 8 чоловічих та 8 жіночих команд з різних країн світу. Українська національна збірна показала гідні результати, посівши 5-е місце серед чоловічих команд та 6-е місце серед жіночих команд. Наступною великою подією для наших спортсменів стануть літні Паралімпійські ігри.

У складі чоловічої збірної виступали Андрій Сікальський та Юрій Ковальчук, а у жіночій команді – Антоніна Жук. Всі троє спортсменів представляли Рівненську область та РРЦ “Інваспорт”. Їх тренером є Олександр Шевчук, який працює в РРЦ “Інваспорт”.

Які зміни чекають на учнів Рівненщини

Чоловіча збірна команда України на груповому етапі здобула перемоги над командами Казахстану (3:2) та Нідерландів (3:0), але поступилася Бразилії (0:3). У плей-офф наша збірна перемогла команду Франції (3:0) і в матчі за 5-е місце знову здолала Нідерланди (3:1), завершивши турнір на 5-й позиції.

Жіноча збірна команда України на груповому етапі перемогла Нідерланди (3:0), але зазнала поразок від Бразилії та Канади з однаковим рахунком 0:3. У плей-офф наші спортсменки виграли у Франції (3:0), але в матчі за 5-е місце поступилися Німеччині (1:3), фінішувавши на 6-й позиції.

, , , переглядів: 31


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *