Стан енергосистеми після ракетного удару ворога

Щасливе
27.04.2024  15:30

Українська енергетична інфраструктура знову опинилася під атакою російських ракет. Результатом цього нападу є пошкодження енергетичних об’єктів у трьох областях країни: Івано-Франківській, Львівській та Дніпропетровській. У зв’язку з цим, захисна магістральна повітряна лінія “Укренерго” в західному регіоні була вимкнена. Наразі на місці проводяться аварійно-відновлювальні роботи, спрямовані на ліквідацію наслідків цього нападу.

З огляду на обставини, споживання електроенергії відчутно зменшилось, особливо завдяки поєднанню сонячної погоди та вихідних днів. Проте, в енергосистемі залишається дефіцит електроенергії в окремі години.

Саме тому Укренерго закликає всіх споживачів використовувати електроенергію ощадливо та максимально раціонально. Промисловим підприємствам рекомендуємо залучати імпорт електроенергії та користуватися альтернативними джерелами живлення, якщо це можливо.

Також слід зазначити, що протягом доби продовжують діяти обмеження споживання електроенергії на Харківщині.

Гучний звук у Рівному: що це було

З метою забезпечення енергетичної стабільності, сьогодні в енергосистемі заплановано імпорт та експорт електроенергії. Протягом майже всієї доби, окрім нічних годин, передбачено імпорт з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови. Також активно здійснюється експорт до зазначених країн, особливо в ранкові та денні години.

переглядів: 70


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *