Стань володарем неба — відвідай Рівненський авіаспортклуб!

Щасливе
06.09.2017  13:00

Стань володарем неба — відвідай Рівненський авіаспортклуб!

Хочете насолодитися свободою польоту в небі над Рівним? Тоді вас запрошує Рівненський авіаційно-спортивний клуб Tовариства сприяння обороні України — авіаційний центр Західної України! Політати на літаку або планері чи стрибнути з парашутом — усе це ви зможете зробити саме в Рівненському авіаклубі!

 

Розташований клуб за 33 км на схід від Рівного, неподалік села Воронів Гощанського району. Це один з небагатьох авіаклубів в Україні, який продовжує підготовку спортсменів, і єдиний у всьому західному регіоні, де збереглися дієві парашутна і планерна ланки.

Географічне розташування аеродрому дозволяє здійснювати польоти у всіх напрямках, без особливих обмежень повітряного простору по лінії шляху. Сезонність погоди в наших широтах дозволяє літати понад півроку — з квітня по листопад.

Аеродром Рівненського авіаспортклубу являє собою льотне поле, на межі якого розташоване спортивне містечко. Це прекрасне місце для заміського відпочинку з друзями та родиною. Тут є зручна стоянка, готель і бар, місця під кемпінг і намети.

Рівненський авіаклуб пропонує:

– польоти на планері

– польоти на літаку

– стрибки з парашутом — самостійні (на висоті 1000 м) або в тандемі з інструктором (на висоті 3000 м).

До речі, незабутні враження від польотів чи стрибків ви можете не лише відчути самі, а й подарувати близькій людині, придбавши для неї подарунковий сертифікат. Вартість послуг ви можете дізнатись на сайті Рівненського авіаспортклубу www.rask.rv.ua

 

Начальник Рівненського авіаспортклубу ТСОУ Олексій КОСОБУЦЬКИЙ — людина, безмежно закохана у небо. Олексій Миколайович літає вже три десятиліття — з кінця 80-х, коли старшокласником почав займатись в авіаклубі.

— Захоплення небом почалося в мене з авіамоделювання, — пригадує Олексій Кособуцький. — Відвідував гурток у Будинку піонерів, брав участь в обласних змаганнях з авіамодельного спорту. Мені було років 13, коли вперше побачив польоти на планерах дорослих спортсменів. Загорівся цим і вирішив, що хочу навчитись літати так cамо. Почав відвідувати авіаспортшколу при ДТСААФ (нині ТСОУ — Товариство сприяння обороні Україниавт.). Тут готували курсантів для військових льотних училищ. Щодня приїжджав увечері з Костополя на Курчатова в Рівне і вчився. Ми вивчали все, що стосувалось польотів. Окрім теоретичних занять, були літні та зимові збори. Ми навіть ходили у військовій льотній формі! Це була як справжня армія, тільки у молодшому віці.

Доля Олексія Кособуцького склалась так, що після школи він вступив не до авіаційного інституту, а до політехнічного. Став успішним бізнесменом, заснувавши в Костополі Українську деревообробну компанію. Але любов до неба супроводжує його протягом усього життя. Завжди, коли випадала вільна година, Олексій Кособуцький їхав у Воронів і піднімався у повітря на планері або літаку, стрибав із парашутом. Певний час це були епізодичні заняття, а згодом захоплення Олексія Кособуцького стало справою його життя. Упродовж останніх років Олексій Миколайович працює начальником Рівненського авіаційно-спортивного клубу ТСОУ, вкладаючи всю душу в розвиток і популяризацію авіаційного спорту на Рівненщині та Україні в цілому.

Олексій Кособуцький звертається до читачів журналу “Рівняни”:

— Запрошуємо вас до Рівненського авіаспортклубу, аби відчути безмежну романтику підкорення неба! Гарантую: ці враження ви не забудете ніколи!

Аеродром “Воронів”

с.Воронів, Гощанський район, Рівненська область
тел.: 068 104 10 10 (стрибки)
тел.: 068 104 10 20 (польоти)

, , , , переглядів: 1 598

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *