Стратегія розвитку Рівного – найкращі ідеї та їх реалізація

Щасливе
11.01.2018  21:11

Стратегія розвитку Рівного – найкращі ідеї та їх реалізація

Одна з ініціатив, яку цьогоріч почали втілювати в життя рівняни, – написання стратегії розвитку міста. Ця ініціатива надзвичайно важлива, адже стратегія – це те, з чого варто починати роботу над розбудовою, покращенням життя міста. У той час, коли одні вважають стратегію чимось мудрим та незрозумілим, Рівне, беручи приклад зі Львова та враховуючи європейську практику, працює на результат взаємодії влади та громади. Це перший крок, адже якщо нічого правильно не сформувати, не розкласти усе по полицях, не об’єднати правильних людей, то нічого не вийде.

 

– Усі ми повинні зрозуміти, що стратегія не передбачає якихось кардинальних змін, все повинно робитися поступово, злагоджено, на результат, – розповідає ініціатор і куратор написання стратегії Рівного, заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Разом ми крок за кроком будуємо сучасне європейське сервісне місто, орієнтоване на потреби громадян.

Для того, щоб підсилити написання стратегії, до Рівного завітав мер Львова Андрій САДОВИЙ з командою. Вони поділилися досвідом побудови комфортного для проживання й інвестицій міста.

– Якщо ви хочете зробити успішну стратегію розвитку Рівного, то лідером цієї стратегії повинен бути міський голова. Якщо він не живе тим зранку до вечора кожного дня, то вам буде дуже важко це зробити. Такі спроби були у багатьох містах, коли залучалася група фахівців, вони розробляли серйозний документ, але коли цей документ презентували в мерії, то мер просто клав його на стіл і на цьому все закінчувалося, – зазначив Андрій Садовий.

Зараз у написанні стратегії Рівного етап, коли відбуваються засідання фокусних груп за напрямками. У той же час приємною новиною стало те, що написання стратегії розвитку Рівного підтримають найкращі експерти країни, які реалізовують інноваційні проекти.

Агенція сталого розвитку міста нещодавно підписала меморандум на співпрацю та залучення експертної підтримки фахівців які працюють над інноваційними проектами країни, такими як Unit City та ВДНГ. Це значно підсилить ініціативу “Розробки стратегії розвитку міста Рівного”, – зауважує радник міського голови Рівного Сергій ГЕМБЕРГ.

Опубліковано Агенція сталого розвитку міста 23 листопад 2017 р.

Не приховує свого задоволення від експертної підтримки фахівців ініціатор і куратор написання стратегії Рівного, заступник міського голови Рівного Віталій Герман:

–  Усвідомлюючи стратегічну важливість проекту, ми прагнемо залучити кращих експертів, і дуже приємно, що цей меморандум було підписано. У той же час маємо за мету залучити до реалізації та постійно діючого конструктивного діалогу активних мешканців міста Рівного. Крок за кроком будуємо сучасне європейське сервісне місто, орієнтоване на потреби громадян.

Опубліковано Національний університет водного господарства та природокористування 15 жовтня 2017 р.

 

Вже названо координаторів кількох фокусгруп з написання стратегії розвитку міста.

Ними стали:

Токарський Андрій     Розвиток громадянського суспільства
Ойцюсь Юрій     Екологія (Туризм)
Лагоднюк Олег     Розвиток освіти та науки
Процюк Олександр     Економічний розвиток
Бляшин Микола     Економічний розвиток
Котляров Дмитро     Розвиток інфраструктури
Огонь Олексій     Культура, туризм, спорт
Ходаковський Юрій     Економічний розвиток

(ЖКГ)

 

 

, , , , , , переглядів: 1 978

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *