Сучасні технології для залучення та утримання клієнтів: корисні тренінги для рівнян

Щасливе
03.10.2017  12:07

ГО “Платформа взаємодій “Простір” та ГО “Агенція сталого розвитку міста” запрошує всіх рівнян, власників малого та середнього бізнесу, підприємців, та тих, хто лише мріє про власну справу на цикл семінарів, присвячених розвитку підприємництва та лідерства.

Захід відбудеться 05 жовтня 2017 року.
Адреса: м.Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 162, Open Office.
Час: 14:00 – 18:00

Лектор – Павло Алексєвич, практикуючий маркетолог і консультант по маркетингу. В минулому директор по маркетингу мережі магазинів КТС та автосалонів групи компаній «Автоград». На семінарі учасники дізнаються тонкощі роботи з клієнтами: їх залучення та утримання. Ми розглянемо основні інструменти онлайн-маркетингу, їх особливості, переваги та недоліки. А також поговоримо про шляхи перетворення потенційного клієнта в постійного та лояльного до вашого бізнесу.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/9UcehQmeqB8zJMrn2
Кількість місць обмежена розміром аудиторії

Всі заходи підготовлено в рамках реалізації гендерної ініціативи «Розвиток жіночого підприємництва. Жіноче лідерство. Подолання гендерної нерівності серед керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців м.Рівне шляхом залучення жінок у місцевий економічний розвиток». Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ). Зміст заходів є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

, , , , , , , , переглядів: 1 163


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *