Суд оштрафував та відсторонив мера Рівного. Той не погоджується

Щасливе
10.07.2023  13:36

Міського голову Рівного Олександра Третяка усунули від керування аж на рік, адже Суд визнав його собою, яка не може займати посади в органах місцевого самоврядуванні.

Таке рішення сьогодні, 10 липня, прийняв суд.

Справа стосується ще мерських виборів.Спонсорка на місцевих виборах Марія Корнійчук пізніше очолила міськвиконком. Позиція правоохоронців – Третяк не мав права виписувати їй премію.

Сьогодні, 10 липня, суд визнав Олександра Третяка винним у корупційному правопорушенні та зобов’язав сплатити 6 800 гривень штрафу.

Про це повідомляє Рівне вечірнє.

Мер Рівного Олександр Третяк у своєму Телеграмі опублікував свою позицію:

Справа розкручується навколо моєї працівниці, яка 3 роки тому зробила легальну пожертву на мою виборчу кампанію. Зараз закон намагаються перекрутити, щоби сказати, що вона зробила пожертву 3 роки тому в надії, що якщо я виграю вибори, то вона зможе отримати роботу, а згодом і премію за сумлінну працю. Ми виграли вибори всупереч брудним грошам наших опонентів і думка про те, що хтось очікував від нас перемоги 3 роки тому в надії отримати в майбутньому надбавку за стаж роботи – це нонсенс. Понад те, Національне агентство з питань запобігання корупції вже дало роз’яснення у 2021 році, що пожертви не є доходом для виборних посадових осіб. Тому сама справа є знущанням із закону і суперечить здоровому глузду“, – написав мер у своєму Телеграмі.

Також Третяк не погодився із рішення суду:

Не визнаю провини жодним чином та переконаний, що діяв у межах чинного законодавства“, – сказав Третяк.

Він також наголосив, що попереду апеляція. За повідомленням уже згаданого видання Рівне вечірнє, є ще десять днів на подання апеляції, тож мінімум цей час мер може керувати містом Рівне.

Нагадаємо, зараз мер Рівного вирушив із робочою поїздкою до Німеччини.

, , , переглядів: 585


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *