Світязь показав, як провінційне село перетворити на популярний курорт

Щасливе
03.08.2017  16:30

Курортна зона на Шацьких озерах розширюється семимильними кроками. Жителі села Світязь, що розташоване на березі однойменного озера, успішно розбудовують туристичний бізнес, а про прибутковість туристичної справи годі й говорити.

Так, волинське “майже море” стало шансом для села створити комфортабельне середовище для туристів з  розвагами та затишними будиночками. Для жителів Світязя – це “золота жила”, багато хто започаткував власну справу використовуючи умови, які створила природа. В селі буквально за декілька років розбудували мережу розважальних закладів, а туристичні бази та приватні садиби практично за кожними воротами.

Розвинена інфраструктура села не позначилась на якості сервісу. Господарі готові надати гідні умови і за найменшу плату. До слова цьогоріч проживання на курорті коштує від 100 грн. Відпочиваючи на морі туристи звикають до медової пахлави, кукурудзи та в’яленої риби, на Світязі найсмачнішою родзинкою є гарячі та пухкі пончики з чорницями. Популярність західноукраїнського курорту визнана серед відпочиваючих.

Відгуки про відпочинок на Світязі дивіться детальніше у відеосюжетах.


, , , , , , , , , переглядів: 2 543


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *