“Тарас Бульба” у Дубно – фестиваль для рокерів та не рокерів

Щасливе
05.07.2018  13:13

Саме так позиціонують організатори цьогорічне свято справжньої української музики – рок-фестиваль «Тарас Бульба».

Нагадаємо, дійство відбудеться 13-15 липня у місті Дубно, що на Рівненщині.

Під час прес-конференції в Рівненській ОДА, директор фестивалю Микола Арсенюк повідомив, нині підготовка події на стадії завершення.

«Ми провели усі відбори та конкурси, анонсовані усі учасники та локації, зараз посилено готується територія. Адже маємо суттєву фінансову підтримку від обласної адміністрації та міста Дубно. Цього року ми плануємо більш масштабно провести фест. На стадіоні «Спартак» працюватиме декілька сцен – головна, альтернативна і літературна. Приїде більше 50 гуртів, понад 35 літераторів, а також діятиме дитяча галявина. Жанрова спрямованість музики буде більш різноманітною, крім рок-музики будуть і легші жанри», – розповів Микола Арсенюк.

Продаж квитків триває. Їх можна придбати через офіційний сайт фестивалю. Один день перебування коштує 200 гривень. Абонемент на три дні – 400 гривень. Для шанувальників рок-музики з інших міст організують наметове містечко та паркінг. Працюватимуть душові кабіни та біотуалети.

Як повідомив художній керівник та засновник фестивалю Віталій Міщук, цього року фест має і соціальну складову: захисникам України, їх дітям, а також переможцям шкільних олімпіад вхід буде безкоштовний.

Нагадаємо, за шанс зіграти на фестивалі змагалися біля 100 команд. За результатами голосування було відібрано 16 молодих колективів. Тож виборювати Гран-прі фестивалю будуть Zворотня Dія, BAKENBARDY, SilverTown, Monopolia, Яри, гурт “DK,Dance”, DISTiNcT,  Made In Future, Ауд.238, Циферблат, Волосся Вероніки, MniShek, Фабі Начі, Це Регулятори, Iсаrus drіver та Jenny Garіs.Крім того, легендарний фест відвідають більше 50 зіркових гуртів різножанрової направленості – «Kozak System», Христина Соловій, «Cry Excess», «Тінь Сонця», Karna», «Morphine Suffering», «Фіолет».

, , , , переглядів: 1 262Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *