Таємниця краси у здоров’ї : У Рівному відкрили Центр естетичної медицини

Щасливе
12.10.2019  17:11

Турботу про  здоров’я та красу потрібно довіряти професійним фахівцям, адже проблеми зовнішні, так чи інакше мають глибоке коріння. Комплексний підхід до вирішення естетичних питань пропонують у Центрі естетитичної медицини “АНІКО ЕСТЕТІК” ,  що на вулиці Пластовій, 3. 

Сьогодні родина Шумлянських відкрила у Рівному ще один заклад здоров’я.

Центр естетичної медицини «АНІКО ЕСТЕТІК» – це новітні технології та сучасні протоколи лікування та профілактики захворювань шкіри, волосся та порушення обміну речовин. Тут працює мультидисциплінарна команда фахівців з вищою медичною освітою, які проповідують комплексний підхід у вирішенні проблем пов’язаних із здоров’ям та зовнішнім виглядом згідно європейських стандартів. Саме сьогодні, 12 жовтня у Рівному відкрили заклад, де знають все про здоров’я і нев’янучу вроду.

Керівник Медичного центру “АНІКО” Ігор Шумлянський розповів про ідею створення простору краси:

Тут сконцентровані кращі технології, що є на ринку Європи і світу, апарати, які показали свою ефективність. Кадри – фахівці з вищою освітою, які проходять постійне навчання та підвищення кваліфікації. Невідємною частиною роботи Центру є культура обслуговування – комфортно, зручно і з належною пошаною. Проект напрацьовували довгих п’ять років. Переймали досвід європейських клінік та  українських партнерів для того, щоб створити модель. яка відповідає вимогам часу. Зовнішній вигляд людини – це віддзеркалення внутрішнього стану, здоров’я організму. Тут працюють дерматокосметологи, косметологи, стоматологи, фізіотерапевти, гастроентерологи, дієтологи, психологи, ендокринологи і якщо буде необхідність інших фіхівців, ми будемо розширювати команду. Особливу увагу хочемо приділити жінкам після вагітності. Будемо співпрацювати з проектом «Пузата мама». Постараємось створити оптимальні графіки роботи з пацієнтами і з 15 жовтня ми відкриті для клієнтів.

Директор Центру естетичної косметології Анна Ігорівна Шумлянська розповіла про принципи роботи закладу:

– Мрію, щоб наш “АНІКО ЕСТЕТІК” став осередком  краси і досконалості, впевненості і безпечності, прозорості й доступності для багатьох людей . Ми повинні більше уваги приділяти своєму здоров’ю. Проведення процедур повинно відповідати загальновизнаним протоколам. Пацієнт повинен бути впевненим, що його обслуговують справжні фахівці на належному рівні, що до нього відносяться з належною пошаною. Він повинен отримувати більше ніж те, на що розраховує. Бути здоровим і виглядати природньо красиво – модно.  Якщо людина здорова, вона обов’язково буде успішною.

 

, , , , , , переглядів: 2 033


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *