“Тепер і карантин можна закінчувати”, – рівняни про відкриття ринку землі

Щасливе
31.03.2020  08:38

Після 12 години ночі депутати Верховної ради прийняли закон про обіг земель сільськогосподарського призначення. За це рішення проголосувало 259 народних депутатів.

Так, законом передбачено скасування мораторію на продаж землі та її продаж у перші два роки – 100 га в одні руки, а далі – 10 тисяч га.

Прийняття закону викликало жваве обговорення так, чимало рівнян виступають проти його прийняття і переконані, що тепер можна завершувати карантин, бо “свої справи” нардепи вже зробили.

Ось які думки висловлюють рівняни у соціальних мережах.

Вчора ми лягли на своїй землі, а сьогодні встали на чужій, вчора були хазяями своєї землі, а сьогодні – раби і кріпаки.
Хитрощами, в масках, в умовах коронавірусу, вночі, «слуги» довірливого і роз’єднаного українського народу вперто і методично, руками віце-спікера звершили темну справу в угоду міжнародним організаціям – прийняли закон про ринок землі. Позбавили український народ однієї з найбільших цінностей – землі. Але Бог добрий. Все в Його руках. Господи, захисти український народ, не дай «слугам» довершити їхню аферу!

З грубими порушеннями регламенту та українського законодавства, нова коаліція (“Слуги народу”, “Європейська Солідарність” та “Голос”) в парламенті прийняла Закон про продаж українських земель.

Вночі, під час карантину… Ми ж пам’ятаємо, що усі незаконні та злочинні законопроекти влада в Україні завжди приймала під покровом ночі. Підло та боягузливо…

Кому це вигідно? В першу чергу всім великим фінансовим групам які «скуплять» українську землю за низькими цінами під час тотальної бідності народу…

А “ЄС” та “Голос” відтепер несуть усю повноту відповільності зі “Слугами народу” за те, що країна стрімко котиться у прірву, а люди ставатимуть ще біднішими..!

Проснулися? Земля продана, взавтра російські танки будуть на наших вулицях, а в нас карантин. І Порошенко – підарас, разом з ” Слугами” і Зеленським., Випросив індулігенцію, щоб його не чіпали.Класна вистава розіграна і зрежесовано жидами з Європи. Все як в ” 95 кварталі” !По злодійськи, вночі, щоб люди вже спали.
Проснулися голі і босі! Немає землі, немає – Держави!
За що вмирали на війні, за що гинули на Майдані?
Вставати!!!
Краще вмерти від кулі в бою, чим здохнути рабом, на ліжку, від якогось віруса!
Згадайте початок 20 століття: тиф, ” іспанка”, голод але українці боролися за державу а не стділи по хатах і чекали смерті. Боролися!!!
Слава Україні!
І тим, хто готовий до боротьби – слава!
Я думав, чому така вчора картина над Рівним.
Червоне і чорне…

тепер карантин можна й відмінити

#Україна #Земля #нечисть Вночі антиукраїнська наволоч прийняла закон про продаж Української землі!!!!В нас два варіанти:знести наволоч,або жити в рабстві!

, , , , переглядів: 815


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *