Тиждень креативного підприємництва у Рівному: Creative Talks з Максимом Бахматовим

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
20.04.2018  20:40

Тиждень креативного підприємництва у Рівному: Creative Talks з Максимом Бахматовим

В рамках Рівне. Тиждень креативного підприємництва відбудеться зустріч з одним із яскравіших представників ділової спільноти України з Максим Бахматовим.

Максим поділиться своїм досвідом запуску і розвитку успішних проектів, відповість на питання учасників і дасть кілька безцінних порад зі своєї практики.

Максим Бахматов відомий у бізнес-середовищі такими проектами:
Comedy Club Україна — Заснування і продюсування самого відомого українського камеді-шоу України. З невеликих виступів “для своїх” Макс зумів створити бренд і заробити на гуморі.
ВДНГ — Реформування збиткового державного закладу на прибуткове місце сили, де зараз проводять найгучніші заходи Києва. Команді Бахматова вдалося збільшити оборот підприємства в 2,5 рази, вивести підприємство-банкрут в плюс (ВДНГ отримало 2,5 млн грн прибутку за 2016 рік), погасити заборгованості по зарплатах, відремонтувати сім павільйонів, запустити парковку і т.д.
UNIT city — Створення інноваційного парку, де бізнес отримує поштовх до розвитку, вливання свіжих ідей та ресурси для їх реалізації. Це інноваційне містечко, яке стане унікальною екосистемою для компаній, що працюють в сфері високих технологій і креативних індустрій.

Максим має досвід управління проектами різної величини: від малого бізнеса до підприємств-гігантів. В його рукаві завжди є пара тузів, і, можливо, саме для вас він відрикиє декілька секретів вдалого менеджменту на різних рівнях.

Понеділок, 23 квітня, о 16:00
Відкритий офіс-162 ауд., НУВГП
м.Рівне, вул.Соборна, 11

Участь безкоштовна за умови реєстрації:
https://goo.gl/forms/CjERw4ljE7thB31q2

, , , , , , переглядів: 614


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *