Той, хто тричі облетів землю…

Щасливе
16.04.2019  14:00

Той, хто тричі облетів землю…

Серед майстрів Домової служби є воістину неймовірні люди, чиї життєві історії не тільки є прекрасним прикладом боротьби за власні мрії, а й покликані надихати інших на нові звершення та готовність амбітні плани робити дійсністю.
Один з таких – Сергій СМЕРЧИНСЬКИЙ – майстер-електрик Домової служби з Тернополя, який вже тричі втсиг облетіти землю.

Ще з самого дитинства маленькому Сергійку подобалося щось робити своїми руками, конструювати, ремонтувати… З роками ця жага не те, що не зменшувалася, а тільки набувала ще більшого запалу. Вже в сьомому класі Сергій Смерчинський ремонтував різноманітні пристрої, «грався» світломузикою і усім, що з нею пов’язано. А також хлопець просто марив небом, у віці 12-13 років Сергій дуже багато літав і захоплювався малою авіацією…
Служба в армії, навчання в Львівському фізико-математичному інституті, робота в школі та на заводі і паралельно з цим усім величезне захоплення електронікою та безмежною жагою до підкорення висот неба.
– У мені завжди панувала незвідана до кінця навіть для мене жага конструювати, створювати щось нове чи удосконалювати існуюче. Я добре знаю, що це не приносить коштів, але для мене – це як ковток повітря, який мені життєво необхідний, – розповідає Сергій.

Серед креативних конструкцій Сергія Смерчинського – унікальні світильники, димогенератори, світлові апарати… Також серед творінь майстра – велосипед з дуже зручною спинкою для далеких подорожей та навіть музикою. Цей велосипед став справжнім відкриттям, адже ним можна керувати двома пальцями однієї руки, а завдяки зручній спинці Сергію вдалося об’їздити ним по водоспадах, у горах…Адже він просто створений для дальніх поїздок.
Ідею ж для наступного і найвідомішого витвору Сергія Смерчинського «підкинуло» саме життя. З дитинства «марячи» небом майстер створив унікальний стимулятор, щоб облітати землю не виходячи з власного дому. Це рухома платформа – поєднання шолома віртуальної реальності з кріслом, яке вібрує. Тут є і реальний штурвал, і відчуття вібрацій, що дозволяє відчувати усю повноту польоту. Тепер Сергій Смерчинський може з впевненістю констатувати, що тричі йому вдалося облетіти землю. А його унікальний витвір можна використовувати для навчання пілотів та для польотів, не відриваючись від землі, дорослим та дітям. Про ці відчуття можна багато говорити, але розробник констатує, що тільки спробувавши це, можна зрозуміти усю його повноту.

Якщо ж говорити про те, як розробник такого рівня став працівником «Домової служби», то це сталося приблизно в цей час п’ять років тому. Сергій СМЕРЧИНСЬКИЙ долучився до команди «Домової служби» у місті Тернопіль і від найперших замовлень полюбився клієнтам завдяки своїй працелюбності, відкритості, щирому бажанню допомогти. А ще клієнти відмічають, що пан Сергій не просто класний майстер, а і може безкоштовно надати консультації з різних побутових питань, які завжди знадобляться у господарстві.
– Мене дуже тішить те, що серед наших клієнтів переважна більшість людей – це позитивні, відкриті та щирі люди, спілкуючись з ними, я отримую постійно заряд позитиву та натхнення на новий день. Класно, коли люди відзначають роботу майстрів саме «Домової служби», як приклад того, як повинні працювати майстри, – говорить пан Сергій.
Майстер відзначає, що йому дуже близькими є цінності, які несе в собі «Домова служба» і, читаючи посібник для майстра, Сергій Смерчинський навіть ловив себе на думці про те, що такі ж слова міг писати і він, адже вони насправді знаходять відгук у його душі та серці.
Пан Сергій пишається тим, що він – важливий «гвинтик» в команді «Домової служби», а ми тішимося тому, що такі непересічні, без перебільшення унікальні люди працюють пліч-о-пліч з нами і своїм позитивом надихають всю команду на нові амбітні мрії та їх досягнення!

, , , переглядів: 549

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом