ТОП-5 найдорожчих проектів Громадського бюджету Рівного

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
02.06.2020  14:00

ТОП-5 найдорожчих проектів Громадського бюджету Рівного

29 травня завершився прийом заявок в рамках реалізації Громадського бюджету на 2021 рік. Громадський бюджет з кожним роком надбуває все більшої популярності та важливості. І одне з його головних завдань  залучення якомога більшої кількості громади до участі у формуванні запитів міста.

Незважаючи на карантин, цьогоріч участь в конкурсі взяла рекордна кількість учасників, які подали 113 проєктів. Переважна кількість проєктів стосуються благоустрою нашого міста, облаштування спортивних та відпочинкових зон. Але є й проєкти, направлені на задоволення потреб особливих категорій громадян.

Ідеї на мільйон:

Будівництво алеї в парку на Грабнику

У рамках проекту ініціатори пропонують продовжити реконструкцію парку на Грабнику та відновити і влаштувати освітлення центральної алеї, що йде від Палацу дітей та молоді в напрямку вежі. Ця алея в перспективі буде гарним простором для відпочинку, а також виконуватиме важливу функцію стійкої дренажної системи, що дозволить накопичувати та інфільтрувати дощову воду, яка зараз збирається далі навколо сцени.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Відновлений парк на Грабнику стає цікавим місцем для відпочинку усіх рівнян. Особливо важливим його розвиток є для мешканців мікрорайону та відвідувачів навчальних закладів, що знаходяться біля парку.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

У результаті успішної реалізації цього проекту та подальших заходів, що передбачені концепцією розвитку парку, уже за декілька років буде повністю відновлено рекреаційний потенціал цієї зеленої зони. Цей проект є логічним продовженням розпочатого процесу відновлення парку. Таким чином, у результаті цього проекту:
– рівняни отримають гарний та безпечний простір для відпочинку на алеї з покращеною доступністю;
– буде виконано роботи з водовідведення та облаштовано стійку дренажну систему.

Автор: ОКСАНА МАЙБОРОДА

Архітектурний комплекс «Напівкругла колонада»

Облаштування великого архітектурного комплексу «Напівкругла колонада» на березі Лебединого озера із використанням класичних архітектурних елементів.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

всі жителі та гості міста Рівне

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

1) побудова архітектурного комплексу «Напівкругла колонада»;
2) покращення естетичного вигляду однієї з найбільш мальовничих зон Рівного – парку Молоді;
3) збільшення туристичної привабливості міста;
4) створення фото-зони для відвідувачів парку.

Автор проекту: СЕРГІЙ ШАБАЛІН

 Сучасне відділення здорової дитини в КНП ЦПМСД «Ювілейний»–запорука здоров’я підростаючого покоління

КНП ЦПМСД «Ювілейний» РМР надає медичну допомогу більше 80 тисяч м. Рівне, більше 20 тисяч з яких-це діти, Профілактичні огляди та проведення профщеплень є життєво необхідними та одним з найважливіших завдань педіатра та сімейного лікаря.Вкрай необхідний ремонт та осучаснення відділення дадуть змогу якісно надавати медичну допомогу дитячому населенню та ефективно здійснювати профілактичну роботу.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Більше 20 тисяч прикріпленого територіально дитячого населення м. Рівне, які заключили декларації з лікарями-педіатрами та сімейними лікарями нашого закладу, їх батьки, а це – більше 40 тисяч дорослого населення, а також медичний персонал амбулаторій №3, 4.

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Після втілення проєкту відділення здорової дитини буде забезпечене якісними та сучасними меблями в кабінеті прийому пацієнтів, кімнаті матері та дитини та кабінеті щеплень, що значно підвищить рівень якості надання медичної допомоги дитячому населенню та покращить комфортні умови перебування дітей та їх батьків в закладі. Сучасне та комфортне відділення дасть змогу кожній дитині отримати медичну допомогу з приємними емоціями, забере страх відвідування лікарів у дітей, сприятиме росту довіри пацієнтів до нашого закладу та дасть можливість стати територією здоров’я для підростаючого покоління та їх батьків.

Автор проекту: ВІКТОРІЯ ПОКОЄВЧУК

Створення БУДИНКУ ВЕТЕРАНІВ

Проект спрямований на створення Будинку Ветеранів – простору для ветеранів,як комунікаційного майданчика між ветеранською спільнотою, представниками державних інституцій та громадських організацій. Створення умов для отримання ветеранами та членами їх сімей всебічної допомоги і підтримки.

Обґрунтування бенефіціарів проєкту

На сьогоднішній день більше 6000 ветеранів російсько-української війни нараховується на Рівненщині. Також є багато військових частин, розміщується Оперативне Командування «Захід», де служить більше ….
Всі ці люди зможуть отримати фахову допомогу і підтримку.
Положенням про створення ветеранських просторів передбачаються такі категорії осіб, що зможуть отримати тут допомогу, а саме:
– Військовослужбовці ЗСУ, інших утворених для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України збройних формувань.
– Ветерани війни (учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни)
– Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалі учасники Революції Гідності.
– Особи, які у складі добровольчих формувань, що були утворені або само організувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, брали безпосередню участь в АТО.
– Особи, які здійснювали волонтерську діяльність для забезпечення проведення АТО
– Члени сімей вказаних вище осіб

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

Створення такого ветеранського простору з єдиною уніфікованою концепцією по всій Україні є виконанням Цільової державної програми з медичної, фізичної реабілітації та психосоціальної реадаптації постраждалих учасників революції Гідності, учасників АТО та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони. Це дозволить ресоціалізувати ветеранів, надати їм регламентований Державою соціальний, правовий, психологічний захист і підтримку в форматі «єдиного вікна» і з використанням концепції «рівний рівному», впровадити сучасні методики реабілітації – як от наприклад арт-терапія, проведення бізнес-консультування і профорієнтації, створення бізнес-інкубатора, впровадження різноманітних тренінгів і навчальних програм.

Автор проекту: ТЕТЯНА ВОРОНЦОВА

Полігональні скульптури для дітей та дорослих. Сучасне мистецтво на вулицях Рівного

Автор проекту пропонує встановити у нашому місті скульптури, вигляд яких буде нагадувати сучасне мистецтво. Це полігональні на вигляд фігурки тварин (можуть бути не тільки тварини), які самі по собі буде цікаво споглядати, а також з ними зможуть гратись діти.

 Обґрунтування бенефіціарів проєкту

Мешканці і гості міста, діти та їх батьки

Інформація щодо очікуваних результатів у реалізації проєкту

В результаті ми зможемо створити сучасні скульптури, що будуть однією з родзинок міста.

Автор проекту: МАРІЯ МЕЛЬНИЦЬКА

З повним  переліком проєктів можна за посиланням https://rivne.pb.org.ua/.

, , , , переглядів: 233


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *