ТОП-5 вакансій від Рівненської обласної служби зайнятості

Щасливе
22.03.2024  10:00

Серед актуальних вакансій, що є у базі даних Рівненської обласної служби зайнятості, наразі найбільш затребуваними є:

–      продавці продовольчих та непродовольчих товарів,

–      водії автотранспортних засобів різних категорій,

–      кухарі,

–      швачки,

–      підсобні робітники.

Паспортні документи за кордоном: як і де оформити

Найбільше роботодавці Рівненщини на сьогодні потребують кваліфікованих робітників з інструментом, працівників сфери торгівлі та послуг, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин.

У січні-лютому 2024 року загальна кількість вакансій в Рівненській обласній службі зайнятості становила 3,6 тис. вакансій, з них 46% вакансій укомплектовано обласною службою зайнятості. Станом на 21 березня 2024 року у базі вакансій Рівненського обласного центру зайнятості 1,3 тис. пропозицій роботи. У середньому на 1 вакансію претендували 3 безробітних.

З пропозиціями працевлаштування можна ознайомитися за посиланням https://rov.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy?regionID=101015600000000 на сайті Рівненського обласного центру зайнятості у рубриці «Шукаю роботу».

Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.

 

Рівненський обласний центр зайнятості

Довідки за тел. (096) 539 53 59

, , , переглядів: 131


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *