Третяк розповів, чому деякі мікрорайони міста частіше без світла за інші

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
23.11.2022  12:20

Міський голова Рівного Олександр Третяк розповів, чому відключення електроенергії не завжди відповідають графікам.

Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.

Третяк зазначив, що енергетики застосовують кілька видів відключень: планові, аварійні й термінові. Розробити графіки для аварійних або термінових відключень неможливо, адже їх застосовують у випадку аварій або ж перенавантаження мережі.

– У такому випадку енергетики вимушено вимикають мікрорайони, де є найбільше використання електроенергії. Коли навантаження зменшується – електрика повертається в оселі, – повідомляє Третяк.

Крім того, деякі мікрорайони вимикають частіше за інші. Причина в кількості енергії, яку споживає територія. Окрім того ті будинки, які поряд із об’єктами критичної інфраструктури, не вимикають або ж вимикають рідше.

– Звертаюся до підприємців з наполегливим проханням: вимикайте або зменшить яскравість рекламних вивісок. У свою чергу прошу орендодавців: зважте на те, що через відключення електроенергії не всі можуть працювати, а отже повноцінно отримувати заробляти кошти. Тож розгляньте можливості лояльного розгляду й формування орендної плати, – додав міський голова.

Додамо, що у випадку відключення електропостачання або суттєвого перепаду напруги, «Рівнетеплоенерго» потрібно провести перезапуск всіх систем котельні, що займає близько години. Однак навіть у випадку, якщо на котельні є електроенергія, це не гарантує доставку теплоносія до будинку.

, , переглядів: 258

На правах рекламиЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *