Третяк розповів, чому деякі мікрорайони міста частіше без світла за інші

Щасливе
23.11.2022  12:20

Третяк розповів, чому деякі мікрорайони міста частіше без світла за інші

Міський голова Рівного Олександр Третяк розповів, чому відключення електроенергії не завжди відповідають графікам.

Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.

Третяк зазначив, що енергетики застосовують кілька видів відключень: планові, аварійні й термінові. Розробити графіки для аварійних або термінових відключень неможливо, адже їх застосовують у випадку аварій або ж перенавантаження мережі.

– У такому випадку енергетики вимушено вимикають мікрорайони, де є найбільше використання електроенергії. Коли навантаження зменшується – електрика повертається в оселі, – повідомляє Третяк.

Крім того, деякі мікрорайони вимикають частіше за інші. Причина в кількості енергії, яку споживає територія. Окрім того ті будинки, які поряд із об’єктами критичної інфраструктури, не вимикають або ж вимикають рідше.

– Звертаюся до підприємців з наполегливим проханням: вимикайте або зменшить яскравість рекламних вивісок. У свою чергу прошу орендодавців: зважте на те, що через відключення електроенергії не всі можуть працювати, а отже повноцінно отримувати заробляти кошти. Тож розгляньте можливості лояльного розгляду й формування орендної плати, – додав міський голова.

Додамо, що у випадку відключення електропостачання або суттєвого перепаду напруги, «Рівнетеплоенерго» потрібно провести перезапуск всіх систем котельні, що займає близько години. Однак навіть у випадку, якщо на котельні є електроенергія, це не гарантує доставку теплоносія до будинку.

, , переглядів: 172
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *