Третє обговорення правил розміщення вивісок в Рівному

Регіонтехсервіс
Щасливе
23.03.2018  11:00

Третє обговорення правил розміщення вивісок в Рівному

– Біля 3 місяців 2 місяці експертна група активістів та спеціалісти Управління містобудування та архітектури розробляли проект правил розміщення вивісок у місті Рівному.
– 24 лютого було перше публічне обговорення проекту. Після цього в робочій групі  допрацювали проект згідно побажань спеціалістів.
– після цього відбувалось друге публічне обговорення проекту;
– далі знову допрацьовували проект згідно всіх побажань. Тепер організатори вирішили зробити ще одне додаткове обговорення, щоб презентувати громадськості існуючу версію правил та відповісти на всі можливі питання.

Всіх бажаючих запрошують прийти в суботу о 16:00 в рівненський ЦНАП та дізнатися про фінальну версію проекту правил впорядкування вивісок. У вас буде остання можливість задати питання, внести пропозиції та допомогти зробити наше місто кращим!

Ви можете ознайомитись із ілюстрацією до проекту:https://docs.google.com/presentation/d/1MOCBytHJhwNksIIenlrlSUqdu4YSGZneAdC0ZAx24HE/edit?usp=sharing
та із текстом положення: https://docs.google.com/document/d/1mi8tBWMBUuSs8Z4f0_GBu-QV6I7w2D2HctJ53SrSmx4/edit?usp=sharing

В документи можна одразу писати свої пропозиції у вигляді вашої версії редакції того чи іншого пункту.

, , , , переглядів: 968
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *