Тротуар на ще одній рівненській вулиці відремонтували

Щасливе
29.03.2025  12:57

На вулиці Литовській завершено поточний ремонт тротуарної частини. Як повідомили у міськШЕУ, працівники провели планування ґрунту, узбіччя та тротуару, установили нові тротуарні бордюри, виконали влаштування щебеневої основи зі спеціальної суміші, а також заасфальтували ділянку та здійснили її ущільнення.

Зазначається, що цей тротуар давно потребував оновлення, оскільки нерівності та відсутність зручної пішохідної зони ускладнювали пересування громадян.

Наголошується, що ремонт тротуарів у Рівному насамперед спрямований на створення безбар’єрного простору.

Про це у своєму Телеграмі написав секретар Рівненської міської ради, виконуючий обов‘язки міського голови Рівненської територіальної громади Віктор Шакирзян.

, , , , переглядів: 38


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *