Троє воїнів із Рівненщини полягли в боях за Україну

Щасливе
22.02.2024  10:52

Трагедія війни в Україні відчутна і на Рівненщині, де віддані сини землі втрачають свої життя в боротьбі за незалежність та свободу. У Степанській, Острозькій та Здолбунівській громадах оплакують своїх героїв, які віддали свої життя на фронті проти Російської Федерації.

Олександр Мельничук

51-річний Олександр Мельничук, мешканець села Яблунька Степанської громади, став одним із жертв війни. Він загинув 18 лютого поблизу селища Дружба на Донеччині. Його згадають як відданого бійця, який завжди гордо служив своїй країні.

Василь Кононович

Ще один герой, Василь Кононович, проживав у селі Кургани Острозької громади. У віці 42 років він віддав своє життя 9 січня, виконуючи бойове завдання в Донецькій області. Для нього обіцяли провести зустріч кортежу з тілом та поховання.

Олександр Потапчук

Третім героєм, якому Рівненщина вшановує пам’ять, є 31-річний Олександр Потапчук з Здолбунова. Він загинув 18 лютого під час стрілецького бою з армією РФ у Запорізькій області. Деталі щодо його поховання будуть оголошені пізніше.

Ці трагічні втрати стають нагадуванням про ціну, яку платить народ за свою свободу та незалежність. Україна та рідні землі вшановують пам’ять своїх героїв, які віддали свої життя в боротьбі за мир та волю.

переглядів: 312


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *