Три роки за ґратами за ухилення від мобілізації: випадок жителя Дубенщини

Щасливе
12.06.2024  15:00

У селі Збитин, Дубенського району, житель зіткнувся з серйозними правовими наслідками за ухилення від мобілізації. Чоловік, який вже має досвід бойових дій і раніше був судимий за самовільне залишення служби, отримав повістку у травні 2023 року. Пройшовши медичний огляд та обстеження, він не з’явився у визначений строк до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що призвело до судового розгляду.

На судовому засіданні обвинувачений пояснив свою відсутність необхідністю догляду за хворою матір’ю та небажанням знову йти на службу. Проте, перевірка показала, що законних підстав для відстрочки через догляд за родичами він не мав, оскільки його мати не мала групи інвалідності.

Відтак, Дубенський міськрайонний суд, розглянувши справу, погодився з аргументами прокурора і визнав чоловіка винним в ухиленні від мобілізації. Вироком суду стало призначення трьох років позбавлення волі.

Муніципали Рівного виписали більше 100 постанов

Однак, не погоджуючись з таким рішенням, сторона захисту подала апеляцію до Рівненського апеляційного суду, вимагаючи скасування вироку суду першої інстанції та призначення іспитового терміну. Проте, апеляційний суд залишив вирок без змін, підтвердивши його законність та обґрунтованість.

переглядів: 82


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *