“Це свинство” або як рівняни побороли свавілля підприємця

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
12.09.2017  11:07

“Це свинство” або як рівняни побороли свавілля підприємця

Журналіст Іван Марчук на своїй сторінці у соціальних мережав написав про свавілля рівненського підприємця, який у районі автовокзалу не просто встановив обмежувальні стовпчики, а і протягнув між ними ланцюг, через який можна було перечепитися і впасти, особливо в темну пору доби.

І ОТ ПИТАННЯ: ЯК ДОВГО ЧЕКАТИ, ПОКИ ХТОСЬ НЕ ПЕРЕЧЕПИТЬСЯ І ПОШКОДИТЬ ЛИЦЕМ АСФАЛЬТ?! 
Рідко коли пишу у ФБ серйозно, але тепер серйозно. “Від і до” біля “Сільпо” на автовокзалі, виросло дві помаранчевих стійки і між ними звідки не візьмись – ланцюг. Ну ок, люди вдень це бачать добре, а от в темну пору, коли ти йдеш і спішиш, та ще й звик роками там ходити без перешкод – то реально підступна перепона. Сам ледь не впав, потім бачив, як люди ледь не впали. Фоткав зі спалахом, то той ланцюг хоч трохи відблиснув, а так і не видно. П0-МОЄМУ, ЦЕ СВИНСТВО І Я ДУЖЕ СУМНІВАЮСЬ, ЩО ТАКЕ ХТОСЬ ДОЗВОЛЯВ.
УВАГА! ЯКЩО ЗНАТИМЕТЕ ЛЮДИНУ, ЯКА ТАМ ПЕРЕЧЕПИТЬСЯ І І ЗРОБИТЬ СОБІ БО-БО, ДУЖЕ ПРОШУ – ДАЙТЕ ЗНАТИ, ОСОБИСТО ЗРОБЛЮ СЮЖЕТ ПРО ЦЕ.
Навмисне нікого не тегав вчора пізно ввечері, але…

З проханням пояснити ситуацію журналіст звернувся до заступника міського голови Рівного Віталія Германа та речника патрульної поліції Рівного Оксани Юрченко.

Віталій Герман, ви один з небагатьох, хто вміє адекватно пояснити. Підкажіть, будь ласка, на такі речі дозвіл потрібен і якщо так, то чий?Куди запит направляти в разі чого? Вибачте, що у вихідний…
Оксана Юрченко, підкажи, будь ласочка, то ще компетенція твоїх? Щоб я дарма від роботи не відривав. Сорі, що у вихідний…

І ОТ ПИТАННЯ: ЯК ДОВГО ЧЕКАТИ, ПОКИ ХТОСЬ НЕ ПЕРЕЧЕПИТЬСЯ І ПОШКОДИТЬ ЛИЦЕМ АСФАЛЬТ?! Рідко коли пишу у ФБ серйозно, ал…

Опубліковано Vanya Marchuk 9 вересня 2017 р.

Так, заступник мера Рівного пояснив, що “це порушення Правил благоустрою міста Рівного. В таких випадках необхідно повідомляти Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненськоі міської ради. В даному випадку підприємець пообіцяв в  у першій половині дня демонтувати самовільно встановлені елементи благоустрою”.

А речник патрульної поліції зауважила, що сектор безпеки дорожнього руху перевірить це питання.

Вже наступного дня стало відомо, що підприємець зрозумів, що так не можна робити і не варто порушувати Правила благоустрою міста Рівного.

Фотопідтвердження зрізаних стовпчиків надав Віталій Герман:

Опубліковано Віталієм Германом 11 вересня 2017 р.

 

, , , , , , переглядів: 2 016


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *