“Це тільки початок!”, – маленька рівнянка про завершення участі в шоу “Голос діти”

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
03.07.2019  12:00

“Це тільки початок!”, – маленька рівнянка про завершення участі в шоу “Голос діти”

Маленька рівнянка  Дaр’я Бугайчук  стала другою учасницею з нашого міста, яка просто вразила журі шоу “Голос країни.Діти”. Дівчинка змогла повернути всі три крісла зіркових тренерів завдяки виконанню пісні THE HARDKISS – Антaрктида. А також з успіхом пройшла до наступного етапу шоу після вокальних боїв.

На жаль, рівнянка не пройшла до етапу прямих ефірів, але попри це змогла “засяяти” на всю країну і впевнена, що це тільки початок її співочого шляху.

  • Ось і закінчилася моя участь в проекті #ГОЛОСДІТИ5! Я неймовірно щаслива,що я була його частинкою. Сподіваюся,що моя участь в ньому запам’яталася глядачам,бо для справжнього артиста~ це найголовніше! Я дякую всім своїм друзям за неймовірну підтримку, дякую всій нашій команді #ВРЕМЯиСТЕКЛО за незабутні моменти,які ми пережили разом, дякую всім хто створює цей неймовірний проект,всім хто вкладає в нього душу, дякую моїм тренерам на проекті НАДІ і ПОЗИТИВУ за досвід і нові можливості, хочу подякувати моєму педагогу ОЛЕНІ ТАРНОВЕЦЬКІЙ за те,що вона пройшла весь цей шлях разом зі мною і звісно хочу подякувати моїм батькам за любов і підтримку. Це тільки початок ……
, , , , переглядів: 1 804

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *