Цей рік був відмінний від інших, – рівняни діляться спогадами про 2019

Регіонтехсервіс
Щасливе
30.12.2019  23:00

Цей рік був відмінний від інших, – рівняни діляться спогадами про 2019

Рівняни з радістю діляться у соціальних мережах своїми спогадами та враженнями про рік, що минає. Ми підготували для вас підбірку цікавих публікацій успішних, відомих рівнян.

Віталій Герман – заступник міського голови Рівного

2019 рік. Він був відмінний від інших…Вірю, що усе зроблене-працюватиме і в 2020-му.
Нехай для усіх нас він буде безмежно щасливим ????

Давайте разом проведемо рік 2019 та зустрінемо прийдешній і хай всі мрії здійснюються!

Валерій Гусак – ідеолог Домової Служби

Так сталось, що це був один з небагатьох років, про який я багато напишу у свій нотатник і мало напишу на цій сторінці. Адже, в житті кожної людини є сторінки, які можна лише частково привідкрити.
Із того, чим хочеться поділитись – це подорожі. Якщо на початку року я з острахом вперше переїжджав автомобілем кордон, то вже влітку наша сім’я проїхала на автомобілі 9 країн Європи. Якщо на початку року я думав, що мене вже нічого не здивує, то в листопаді я був шоці від життя в Непалі і ще в більшому шоці від того, що бачу прямо перед собою найвищу вершину світу – Еверест. Якщо на початку року я думав, що багато розумію про бізнес і політику, то після прочитання книги “Атлант розправив плечі” я зрозумів, що мав у голові густо замішану кашу.
Ще хочу поділитись режимом дня. В квітні я посадив себе на ровер і щоранку почав намотувати 50-70 км. В результаті, в червні впевнено подолав 120 км за раз. Потім у мене вкрали ровер і зараз я щоранку дихаю вранішнім повітрям Рівного пробігаючи маршрут протяжністю 8,5 км.
А ще, порадувала система Домової служби. Її сила і запас міцності дозволив моїй сім’ї досить впевнено себе почувати.
Ось і все із відкритої частини року.
В 2020 рік я входжу, як завжди, з оптимізмом. Не буду загадувати, бо світ часто підкидає багато несподіванок. Знаю, що буду активним там, де це потрібно. Знаю, що не пройду повз тих, кому потрібна допомога. І вірю, що все буде або добре, або дуже добре.

Так сталось, що це був один з небагатьох років, про який я багато напишу у свій нотатник і мало напишу на цій сторінці….

Опубліковано Валерієм Гусаком Понеділок, 30 грудня 2019 р.

Лариса Пахольчук – засновник центру Алхімія краси

Дорогі друзі!!! Моє побажання і привітання вам у НОВОМУ РОЦІ!!! Життя неможливо зрозуміти – його можна лише відчути! В цьому і є суть! Жінки чуттєві натури! Логічне, аналітичне мислення – це для чоловіків. Ми жінки задаємо тон своїм настроєм, тим, що ми відчуваєм! Жінка – це настрій! Завжди звертайте увагу на теплі почуття в серці і пам‘ятайте, що ви можете їх в собі зростити!!! Зрощувати, примножувати і поширювати! Жінка задає тон простору, часу, рідним, коханому чоловіку, дітям і завтрашньому дню. За кожним ВЕЛИКИМ ЧОЛОВІКОМ в історії людства завжди стоїть МУДРА ЖІНКА, завдяки енергії якої він здійснював свої геройські вчинки, чи подвиги! Дорогі дівчата будьте красиві, справжні, живі і чуттєві!!! Будьте позитивними, щасливими і радісними!!!! Бажаю всім бути здоровими, успішними і самодостатніми!!! А чоловікам бажаю, щоб ПІДНІМАЛИ НАСТРІЙ СВОЇМ ЖІНКАМ, ДІВЧАТАМ, ПОДРУГАМ І ДОЧКАМ!!!! А як підняти настрій жінці – звичайно подарунками і любов‘ю!!!!!!

Дорогі друзі!!! Моє побажання і привітання вам у НОВОМУ РОЦІ!!! Життя…

Опубліковано Ларисою Пахольчук Понеділок, 30 грудня 2019 р.

Наталія Якимчук – фотограф

Хочу подякувати всім хто був з нами в 2019, за Вашу віру , підтримку, співпрацю,добрі слова, відгуки…
Дякую рідним людям, друзям, співробітникам, всім всім хто був поряд…
Можливо когось образила словом чи ділом – щиро прошу пробачення .
Всім зичу здоров’я, щастя кохання в прийдешньому Новому році! Хай у Вас всіх буде тисяча причин для усмішки і жодної для смутку…

Хочу подякувати всім хто був з нами в 2019, за Вашу віру , підтримку, співпрацю,добрі слова, відгуки…Дякую рідним…

Опубліковано Фотограф Наталією Якимчук Понеділок, 30 грудня 2019 р.

Ольга Лірник – редакторка журналу “РІВНЯНИ”

Напередодні новорічних та різдвяних свят кожен з нас мріє, що з приходом нового року життя відбудуться позитивні зміни та це стане початком наших нових звершень!

Водночас часто буває так, що після 1 січня, і навіть березня, ці зміни так і не відбуваються…

Чому? Бо казка нашого життя можлива тільки тоді, коли і ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб впустити її в наше життя та серце. Насправді щастя не варто шукати в будених речах чи матеріальних цінностях, воно зовсім близько – всередині нас, і саме ми перетворюємо будні на свята, а сірість реальності – у новорічну казку.

Щоб відчувати трепетне ставлення до себе інших людей, потрібно так само будувати відносини і з ними; щоб у домі панували мир та злагода, варто ставити сімейні цінності на пріоритетне місце у своєму житті; щоб мати вірних друзів та відчувати їхню підтримку, слід у важкі для них хвилини й самому приходити на допомогу; щоб просити Бога про милість, треба навчитися дякувати Йому за усі благословіння!

Новорічна казка не починається у нашому житті з нового календарного року, її творцями є ми самі. І її написання варто починати чи то з чистих, чи то вже списаних сторінок саме сьогодні. Бо завтра ще не настало, а вчора – вже минуло… Є сьогодення, яке ми будуємо власними руками.

Творімо?

Напередодні новорічних та різдвяних свят кожен з нас мріє, що з приходом нового року життя відбудуться позитивні зміни…

Опубліковано Олею Лірник Неділя, 29 грудня 2019 р.

Майстерня Міста Рівне

Рівне, вітаємо Тебе з новорічно-різдвяними святами??

Ми щасливі, що знаходимося в епіцентрі подій нашого міста. У цьому році Майстерня Міста Рівне зустріла 6632 відвідувача на 187 різноманітних подіях, і ми впевнено повідомляємо, що у Рівному живуть активні, розумні, цікаві, талановиті люди, які заряджають та змінюють його❤️

Бажаємо вам щастя, миру, об’єднувати зусилля, вірити у неможливо, підтримувати та надихати інших. Побачимося вже у 2020 році за адресою Лермонтова, 6 ?

#майструймо_місто_разом

Рівне, вітаємо Тебе з новорічно-різдвяними святами??Ми щасливі, що знаходимося в епіцентрі подій нашого міста. У цьому році Майстерня Міста Рівне зустріла 6632 відвідувача на 187 різноманітних подіях, і ми впевнено повідомляємо, що у Рівному живуть активні, розумні, цікаві, талановиті люди, які заряджають та змінюють його❤️Бажаємо вам щастя, миру, об’єднувати зусилля, вірити у неможливо, підтримувати та надихати інших. Побачимося вже у 2020 році за адресою Лермонтова, 6 ?#майструймо_місто_разом

Опубліковано Майстерня Міста Рівне Пʼятниця, 27 грудня 2019 р.

, , переглядів: 674
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *