Центри надання адміністративних послуг визначають рівень довіри громадян до влади

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
05.09.2017  20:44

Центри надання адміністративних послуг визначають рівень довіри громадян до влади

Центри надання адміністративних послуг визначають рівень довіри громадян до влади, який безпосередньо залежить від того, як держава і органи місцевого самоврядування виконують свої функції, де надання адміністративних послуг посідає одну із ключових позицій.

Опубліковано Віталієм Германом 5 вересня 2017 р.

Так, 5 вересня до Рівного завітали гості з Києва, які працюють у сфері реформування системи надання адміністративних послуг. Разом з рівненськими колегами вони обговорювали Стандарт до якості обслуговування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг. Єдині вимоги (Стандарт) до якості обслуговування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг – організаційно-інструктивні та частково методичні матеріали, що розроблені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно із Офісом реформи адміністративних послуг (Проект експертної підтримки врядування та економічного розвитку (EDGE), який впроваджується канадською компанією Agriteam Canada Consulting Ltd.) та за підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» з урахуванням практичного досвіду впровадження таких стандартів центрами надання адміністративних послуг – членами Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг.

Опубліковано Віталієм Германом 5 вересня 2017 р.

  • Стандарти, які ми розробили – це нова філософія у взаємодії органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадянського суспільства, – зазначає безпосередній керівник ЦНАПу, заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Щиро дякую усім працівникам Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг, які своєю працею наближують наше місто Рівне до лідерства у якості надання адміністративних послуг.
, , , переглядів: 1 032Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *