Цього тижня «Укрзалізниця» запускає потяг до Болгарії

Регіонтехсервіс
Щасливе
12.06.2017  14:39

Цього тижня «Укрзалізниця» запускає потяг до Болгарії

З 15 червня з України запустять потяг сполученням Львів-Варна. Про це сьогодні написав голова «Укрзалізниці» Войцех Балчун у Facebook.

«Сьогодні Укрзалізниця поєднує Київ з п’ятьма столицями наших західних сусідів: Прагою, Братиславою, Будапештом, Варшавою, Бухарестом. Стартує потяг Ковель-Холм, а з 15 червня ми запускаємо сполучення Львів-Варна, який пройде також через Івано-Франківськ та Чернівці. Це має зробити зручнішими поїздки наших громадян на пляжі сонячної Болгарії», — кажуть в «Укрзалізниці».

Щоправда, пізніше журналістам “Української правди” в прес-службі “Укрзалізниці” уточнили, що це буде окремий причепний вагон, який додаватимуть до складу потяга № 451 Мінськ-Варна. 

“Вартість квитка на проїзд у причіпному купейному вагоні Львів – Варна складає близько 2430 грн. Звертаємо Вашу увагу, що ціна квитків на міжнародні напрямки може змінюватися залежно від курсу валюти в день придбання проїзних документів”, – зазначили у прес-службі.

У відомстві уточнили, що кількість вагонів залежатиме від попиту. Згідно з розкладом, потяг в’їжджає на територію України з Мінська через Удрицьк. З міст України потяг проїжджає Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Коломию, Чернівці. Далі потяг їде через Молдову та Румунію.

Також незабаром повинна почати курсувати друга пара поїздів Hyundai Rotem у сполученні Київ-Перемишль, а з грудня в «Укрзалізниці» обіцяють запустити потяг сполученням Київ-Відень.

Укрзалізниця вітає безвіз! Компанія готова до можливостей, що відкриваються перед українцями. Почали цю роботу задовго …

Опубліковано Войцех Балчун 11 червня 2017 р.

 

, , , переглядів: 1 843
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *