Цього тижня у Рівному відкриють виставку «Великодні мотиви»

квиток на автобус
Щасливе
15.04.2019  15:00
Наближається найвеличніше свято християнського світу – Великдень. Цих світлих днів у році віряни чекають з нетерпінням. Міський Будинок Культури теж готується до свята і запрошує усіх на відкриття традиційної виставки «Великодні мотиви»!
Цього року її героїнею стане відома рівненська майстриня Наталія Дребот, яка створює дивовижні писанки та неймовірної краси витинанки. Вона учасниця багатьох виставок, всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Мисткиня натхненно і  наполегливо впродовж багатьох років працює над вивченням і збереженням народних традицій писанкарства та відроджує давнє народне мистецтво витинанки та передає свої знання учням.
Творчий доробок Н. Дребот складають сотні робіт. Зокрема, близько 300 з них буде представлено у нашій експозиції. Традиційні з геометричним орнаментом, авторські і сюжетні писанки, а ще ніжні та філігранні витинанки на Великодню тематику. Це те, що милує око. Те, чим хочеться прикрасити свою оселю та чому навчитися.
Приходьте, почерпніть натхнення та поспілкуйтесь з авторкою на відкритті, яке відбудеться 18 квітня о 16:00 год у виставковій залі Будинку культури! Експозицію можна буде відвідати до 3 травня. Вхід вільний.
, , , переглядів: 689


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *