“Тут смерть на кожному кроці”, – рівнянин про ситуацію на фронті

Щасливе
06.03.2024  14:00

Рівнянин Максим Вавринюк перебуває на фронті. Зараз проходить лікування після контузії. В своїх дописах у соціальних мережах чоловік пише про те, що зараз відбувається на лінії фронту та констатує, що хлопцям дуже важко стримувати ворога.

Син відомої рівненської волонтерки збирає на два кулемети

  • Це коли ти пішов на підготовлені позиції,про які чуєш в тегі, а їх в дійсності немає не існує і ти береш з ночі свою саперку і риєш нору щоб якось вижити,сховатися і виконати те що залежить від тебе,а це життя твоїх побратимів які попереду,тримають оборону нашої землі і ти несеш відповідь за кожного з них,не дивлячись що ворожі дрони,арта всі тебе хочу знищити,але сьогодні це не в їх силах бо ти ще дихаєш,значить живеш!!! Важко чути в рацію важкий триста,але і там є молодий воїн санітар медик і він відпрацює на всі 100% турнікет,тампонада з гемостатиком,бандаж і при втраті крові фізуха,і він повернувся,є ті які візьмуть в руки ноші і понесуть до Евака і їм все рівно це їх брат і сестра і вони мають жити не дивлячись на роботу ворожої, арти!!!В Еваку чекають безтрашні тіпи медики і водій механік тільки його одні очі видно від пилі,якщо ти в їх руках то тобі повезло наступна станція Медевак, стабпункт, – говорить військовий.

Максим говорить, що надзвичайно важко після окопу пристосуватися до тиші, до того, що не треба бігти та ховатися. Але там ти відчуваєш, що ти дійсно потрібен.

  • В землі окопі ти відчуваєш вихід приліт 120 міна це вже десята наступна твоя бо вона без звуку,відчуваєш удар зовсім поруч по брустеру,силу звуку яка б’є по тобі по голові,перепонках що на декілька хвилин ти відключаєшся і бачиш немов в темноті і навколо все дзвенить найвища нота яка гірше за болі,потім нудота яка вириває все середини що ти їв,відчуваєш як в окоп засипає від градів іншої тяжкої арти,але ти маєш жити піднятися і в рацію прокричали 4 5 0, бо з твоєї сім’ї там поруч і над ними кружляє ворожа авіація про себе це кінець,але продовжуєш вірити в чудо,молити Бога аби всі вижили це на війні єдине найцінніше бажання це скарб,це цінність!!!
    Фото після того як тебе привели до тями,відкопали і ти трохи поспав,снилися вибухи які що разу скидали з ліжка,а той шум ти до нього звик!!!Відразу як вони там провели ніч не дають покою,твій арт тиск він немов хвиля яка піднімається щоб накрити ударом,що разу і хтось тобі каже слово, а воно тебе доводить до сказу бо голосно, багато і ти просто хочеш тиші без шуму!!!

, , , , , переглядів: 730


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *