У 2019 році зросте фінансова підтримка рівненських аграріїв

квиток на автобус
Щасливе
14.02.2019  10:22

   ПриватБанк допомагає розвивати АгроБізнес завдяки програмі кредитування агропромислового сектору – «АгроКУБ». Важливо те, що фінансування потреб аграріїв відбувається з адаптованим графіком погашення з урахуванням періоду весняно-польових робіт. Згідно розробленої програми аграрії зможуть погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами.

    «ПриватБанк, сприяючи розвитку агробізнесу, кредитує с/г виробників з використанням так званих сезонних «кредитних канікул»,  – розповідає директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко. – Ставку кредитування для нових кредитів істотно знижено. Вона становить 1,8% на місяць від початкової суми кредиту, а починаючи з 7-го місяця користування вона становить 1,6% на місяць від початкової суми кредиту. За кредитною програмою збільшено і суму кредитування. Так з’явився «КУБ під заставу», який відрізняється від класичного «АгроКУБу» максимальною сумою кредиту – її збільшено з 1 до 10 млн грн, – терміном кредитування до 12 місяців­ та наявністю заставного майна».

     ПриватБанк активно сприяє розвитку державних програм, коли держава забезпечує компенсацію відсотків за користування банківськими кредитами. Рівненські агровиробники, клієнти ПриватБанку, отримують часткову компенсацію відсотків по кредитам з обласного та місцевого бюджету згідно щорічних конкурсних відборів. Серед підприємців, що надали заявки в 2018 році та отримали відшкодування, – 10 клієнтів банку.

    Фермерські господарства в рамках державної програми здешевлення кредитів, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень, отримують компенсацію  за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі до 1,5 облікової ставки Національного банку (за вирахуванням 1% річних). Тобто можлива вартість користування кредитними програмами ПриватБанку для таких господарств по  «АгроКУБу» в межах фінансування 500 000 грн. становитиме до 1% річних зі строком користування кредитом до 7 місяців (відповідно до діючої облікової ставки НБУ).

     Отримати часткове відшкодування відсотків за кредитами може кожен юридична особа чи підприємець, який скористалися кредитними програмами ПриватБанку для розвитку бізнесу. Працівники фінустанови допоможуть підготувати необхідний пакет документів для отримання відшкодування. Виплата компенсації за відсотками здійснюється щомісяця, виходячи з суми фактично сплачених відсотків за відповідний період згідно з кредитною угодою. Компенсація надається за кредитами, що надані після 1 січня 2019 року.

     У 2019 році ПриватБанк планує спрямувати на підтримку малого бізнесу понад 8 млрд грн. ПриватБанк обслуговує в агросекторі понад 12 тис. юридичних осіб та 3,5 тис. приватних підприємців. Частка ринку фінансової установи в цій галузі – 44% (за обслуговуванням рахунків). Детальна інформація про проект «АгроКУБ» та можливість заповнити заявку для отримання фінансування – за посиланням: kub.pb.ua.

, , , переглядів: 1 420


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *