У 5 школах Рівненщини відремонтували харчоблоки

Щасливе
16.06.2024  09:00

В області продовжують активно реформувати систему шкільного харчування, спрямовану на забезпечення якісними та здоровими обідами усіх учнів. На сьогодні у 88% шкіл Рівненщини функціонують харчоблоки, де учні отримують гарячі обіди. Зокрема, нещодавно було відремонтовано харчоблоки у п’яти навчальних закладах, і ще 13 шкіл очікують на модернізацію.

Про результати та подальші плани щодо реформування системи харчування йшлося під час онлайн-наради із заступником керівника Офісу Президента Олексієм Кулебою та ініціаторкою реформи першою леді Оленою Зеленською. Важливість змін у шкільному харчуванні підкреслив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль.

“Якісне харчування дітей зараз – це шлях до здорової нації в майбутньому. Тож рухаємось далі й впроваджувати зміни,” – зазначив Олександр Коваль під час свого виступу.

Реформа шкільного харчування, ініційована першою леді Оленою Зеленською, має на меті створення здорового середовища для дітей, де вони отримуватимуть збалансоване та корисне харчування. Вона підкреслює, що правильне харчування є одним з ключових факторів для здорового фізичного і розумового розвитку дітей, а також для формування їхніх здорових харчових звичок на все життя.

Муніципали Рівного штрафують на Здолбунівській

На сьогоднішній день, завдяки зусиллям влади та підтримці громадськості, вдалося досягти значних результатів. Відремонтовані харчоблоки у п’яти школах – це лише початок. Ще 13 шкіл очікують на модернізацію, що дозволить покращити якість харчування для ще більшої кількості дітей.

переглядів: 66


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *