У березні українцям компенсували найбільшу суму за «теплими кредитами»

Щасливе
04.05.2017  14:04

Як повідомляє видання domik.ua, у березні 2017 року українці, які оформили «теплі кредити» на утеплення приватних будинків, отримали найбільшу суму компенсації.

Як стало відомо, в березні поточного року розмір компенсації за державною програмою «теплих кредитів» склав 97,3 млн грн. Про це повідомив керівник Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук. За його словами, сім’ї, які оформили кредити в «Укргазбанку» і «Ощадбанку» на покупку твердопаливних котлів, отримали близько 2 млн грн. компенсації.

«Найбільшу суму компенсації, а саме – 94,9 млн грн, виплатили сім’ям, які в рамках програми утеплили індивідуальне житло. ОСББ, які приєдналися до програми в березні через «ПриватБанк» і «Ощадбанк» отримали з держбюджету відшкодування на суму 441 тис. грн», – повідомили в прес-службі агентства.

Як рівнянам перевірити баланс розрахунків за газ у 2017 році (інфографіка)

За словами Сергія Савчука, з початку дії програми населення та ОСББ отримали близько 1,3 млрд грн на впровадження енергоефективних заходів.

Додамо, що глава уряду Володимир Гройсман раніше заявляв про те, що в бюджеті для кредитування в рамках програм «Тепла оселя», «Ощадний дім» та інших (простіше кажучи – «теплі кредити») з’являться додаткові 400 млн грн, після чого загальна сума програми складе 800 млн грн.

Картинки по запросу кредит на тепло

, , , , , переглядів: 896
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *