У Березнівському ліцеї № 2 відкрили 5 меморіальних дошок нашим воїнам

Щасливе
24.02.2024  18:00

23 лютого 2024 року, на території Березнівського ліцею № 2 відбулося важливе та зворушливе подія – урочисте відкриття та освячення меморіальних дошок захисникам, які колись були учнями цього закладу та віддали своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України.

На заході присутні були рідні, друзі загиблих, представники міської ради та військових відомств, педагоги та учні. Усі вони зібралися, щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя заради майбутнього України.

Своїми словами скорботи та вдячності до загиблих звернулися міський голова, родичі та друзі. Через поезію та власні спогади про загиблих висловили свою шану і пам’ять представники сімей загиблих.

На церемонії було вшановано пам’ять солдат, які служили своїй країні з відданістю та мужністю. Їх імена тепер увічнені на меморіальних дошках, що стоять на стінах ліцею.

Почесні ордени та нагороди були вручені посмертно рідним загиблих воїнів, підкреслюючи їхню мужність та величні вчинки на полі бою.

Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та квітами, висловивши свою повагу та вдячність за їхню жертовність.

 

переглядів: 60


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *