У День Конституції України ПриватБанк буде працювати за спеціальним графіком

Провидиця
Щасливе
26.06.2019  10:36

Під час державного свята – Дня Конституції України, клієнти ПриватБанку зможуть скористатися більшістю послуг та продуктів ПриватБанку. Фінансова установа працюватиме в режимі 24/7/365. 

На свята без перерв і вихідних працюватимуть Інтернет-банк Приват24 та мобільний додаток Privat24, через які можна оплатити будь-який рахунок, купити квиток на транспорт, отримати та надіслати переказ, поповнити депозитний рахунок тощо. Також без вихідних працюють термінали самообслуговування та банкомати, адреси яких можна уточнити на сайті http://privatbank.ua/map.

У четвер, 27 червня – всі відділення Рівненської області працюватимуть у стандартному режимі. Режим роботи скорочується на 1 годину. 

У святковий день, 28 червня, у суботу, 29 червня та неділю, 30 червня відділення НЕ працюватимуть, обслуговування клієнти проходитиме дистанційно.

Корпоративні клієнти ПривaтБанку, в тому числі державні підприємства і компанії, можуть розпоряджатися коштами на своїх поточних і депозитних рахунках в режимі 24/7 в будь-якій точці України та світу як через персональних банкірів, так і за допомогою “Привaт24 для бізнесу”. Отримати доступ до рахунків можна і через мобільний додаток “Привaт24 для бізнесу”.

Загалом на Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 53 відділеннях, 167 банкоматах та здійснювати операції у понад 345 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів). 

, , переглядів: 1 339Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *