У День пам’яті жертв Голокосту випустили фільм про урочище Сосонки

Щасливе
27.01.2022  19:51
Сьогодні, в День пам’яті жертв Голокосту, на регіональних каналах Суспільного відбулася прем’єра фільму “Дорога смерті “Рівне-Сосонки”. 
Про це повідомляє Рівненська міська рада.
Документальна стрічка – історія про те, як у листопаді 1941-го нацисти за два дні в урочищі Сосонки, що на околиці Рівного, знищили 17,5 тисяч євреїв.
Документальну стрічку на замовлення команди Суспільне Рівне зняли вінницькі документалісти з агенції “Фенікс Медіа”.
– Основна мета цього фільму – викривати факти, які призводять до агресії і порушення прав людини за національною ознакою. Це трагедія, з якої покоління мають взяти уроки. Дякуємо Суспільному за плідну партнерську співпрацю на високому ментальному рівні, за вчасності, сприяння, продуктивну комунікацію, — зазначив керівник проєкту Анатолій Ткачук.
Продюсер Рівненської філії Суспільного Сергій Татаренко розповів:
Відкривати невідомі сторінки історії – це одне з наших завдань, як Суспільного мовника. Тому я радий, що нам спільно з вінницькими документалістами вдалося створити цей фільм. Фільм вийшов якісним, і тепер завдяки йому про трагедію рівненських Сосонок, де у 1941 році за кілька днів нацисти вбили 17,5 тисяч євреїв, дізнається вся Україна, а можливо і не лише Україна. У фільмі лунають доволі моторошні факти, але саме вони мають стати тією “вакциною”, що убезпечить нас від повторення подібних трагеді.
Запрошуємо до перегляду фільму, який доступний за покликанням: https://youtu.be/jZVIKIuWYlA
, , , переглядів: 1 019


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *