У “Дії” знову доступні послуги для ВПО: що нового?

Щасливе
09.04.2024  09:00

Віце-прем’єр-міністр Михайло Федоров оголосив про повернення послуг для ВПО у “Дію”. За його словами, сервіс було вдосконалено, щоб зробити його більш зручним та ефективним для користувачів. Тепер у “Дії” можна зареєструвати довідку та оформити виплати для себе, а також для дружини, чоловіка та дітей.

Раніше, кожен з членів сім’ї подавав заяву про ВПО окремо, що ускладнювало процес отримання допомоги. Тепер же, завдяки вдосконаленню сервісу, цей процес став більш простим і швидким.

KRUT у Рівному зіграє концерт “Весняна акустика”

Крім того, тепер можна отримати довідку та виплати на дітей, які народилися вже після переїзду, з використанням даних зі свідоцтва про народження. Це робить процес отримання допомоги ще більш зручним та безперервним для сімей воєнних.

Отримані виплати надійдуть на картку того, хто подавав заяву для всіх членів сім’ї. Довідка про ВПО буде доступна у “Дії”, тоді як гроші будуть автоматично перераховані на картку єПідтримка. Важливо зауважити, що цей сервіс доступний лише для громадян, які ще не мають довідки ВПО.

переглядів: 52


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *