У Дніпрі діти мріють стати банкірами, а не пожежниками

Щасливе
05.10.2017  09:57

Цими вихідними в м. Дніпрі в парку ім. Лазаря Глоби розгорнулося імпровізоване містечко, де тисячі маленьких жителів узяли участь у святі професій. У «Місті Професій» діти могли спробувати себе в ролі пожежника, рятувальника, поліцейського, продавця, журналіста тощо. Серед найпопулярніших у малечі й професія банкіра.

«Моїй Алінці лише 12 років, але після того, як вона спробувала «попрацювати» банківським працівником (менеджером з обслуговування клієнтів), у нас в сім’ї всі мають встановлені на мобільних «Приват24» та знають, як не виходячи з дому купити квиток і заплатити за світло», – ділиться враженнями жителька Дніпра пані Тетяна.

Завдяки ЮніорБанку юні дніпряни мали можливість стати справжнім керівником відділення банку, пройшовши шлях від касира, менеджера з обслуговування клієнтів чи інкасатора. Особливо дітей привабила робота інкасатора та менеджера з обслуговування клієнтів.

«Мій син говорив, що мріє в майбутньому стати пожежником, проте, побачивши машину інкасаторів, спробував себе в цій ролі. Тепер у нього мрія змінилася, і він вирішив щодня вставати раніше, щоб встигати робити зарядку, «адже інкасатори мають бути сильні», – посміхається пані Віра.

Діти виконували справжню дорослу роботу під наглядом дорослих професіоналів і фахівців. Юні дніпряни навчилися обслуговувати клієнтів як справжні продавці чи банківські консультанти.

Багатьох юних дослідників зібрав міні-квест на банківську тематику, де було організовано зону для оформлення Картки Юніора, а також кожен бажаючий міг записатися на безкоштовні навчальні заходи ЮніорБанку. Усі учасники локації ще й отримали корисні та цікаві призи від міжнародної платіжної системи Mastercard.

Найближчими днями в рамках «Міста Професій» спробувати себе в ролі банкіра зможуть діти з Вінниці, Кривого Рогу, Києва та інших міст України. До речі, кожен учасник проекту, що оформить Картку Юніора під час заходу, гарантовано отримує чудовий подарунок від банку та Mastercard.

, , , , , , , , , , переглядів: 1 150


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *