43-річний житель села Перемилівка, водій автомобіля «Opel», не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся із вантажівкою «Daf» з напівпричепом, під керуванням 40-річного жителя Луцька.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2023/07/362278485_599187569052760_7877221779608874086_n.jpg)
фото з facebook.com/police.in.Rivne.region
Травмувалися водій легковика та його 9-річна донька, яка була у салоні. У дівчинки діагностували перелом плечової кістки та забої, а у її батька — струс головного мозку.
Результати огляду на алкотестері «Drager» показали, що у нього 2,94 проміле, що у майже 15 разів перевищує допустиму норму. Слідчі за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 286-1 КК України.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2023/07/362254148_599187485719435_9127065257772129067_n.jpg)
фото з facebook.com/police.in.Rivne.region
Досудове розслідування триває.
За повідомленням з офіційної століції поліції Рівненщини у мережі Фейсбук.