У гіпермаркетах мережі «Ашан» будуть продавати товари українських фермерів

08.05.2017

У гіпермаркетах мережі «Ашан» будуть продавати товари українських фермерів

У мережі гіпермаркетів «Ашан» в різних містах України запустять проект «Фермерські товари». Він передбачає реалізацію натуральних товарів дрібних фермерських підприємств.

Як повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства, проект запустять вже у жовтні 2017 року. Почнуть з пілотного запуску в Київській області. Однак, в подальшому планують реалізовувати фермерські товари в мережі «Ашан» по всій країні. Проект «Фермерські товари» має на меті реалізацію товарів невеликих фермерств із регіонів.

У Рівному відкрили перший в Україні супермаркет SPAR

«Серед продуктів, в закупівлі яких зацікавлений «Ашан» в рамках даного проекту – свіже м’ясо, курятина, ковбасні вироби, молоко і кисломолочні продукти, сир, яйця, масло, мед, кондитерські вироби, а також джеми і варення», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Повідомляється також, що продукти для реалізації в гіпермаркетах «Ашан» будуть дуже ретельно відбиратися. Серед головних критеріїв відбору виробників-учасників – продукція без ГМО і використання гормонів росту. Стандарти відбору продуктів тваринництва також будуть жорсткими. В «Ашані» хочуть, щоб виробники тримали свою худобу в максимально природних умовах і строго дотримувалися санітарних норм.

Картинки по запросу фермерские товары

, , , , , , , , переглядів: 1 788


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *