У краєзнавчому музеї відбудеться вигідна акція

Щасливе
23.08.2017  15:28

Патріотизм починається з поваги до національних символів, вшанування традицій, шани до національного одягу.

Вишиванка – це не просто український одяг, це оберіг, що об’єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається багатими традиціями, поважає культурні надбання свого народу. Вишиванка – це оберіг, що об’єднує патріотів. В кожному регіоні України були свої улюблені кольори та візерунки. Аби поринути у світ народознавства та глибше познайомитися із зразками самобутньої вишивки нашого краю, Рівненський обласний краєзнавчий музей запрошує рівнян і гостей міста взяти участь в Патріотичній акції «Вишиванку одягай – до музею завітай!».

Основна мета акції, яка відбувається вже четвертий рік поспіль і приурочена до Дня незалежності України, – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед відвідувачів музею та населення загалом. Її охоче підтримують відвідувачі музею – діти, дорослі, усі небайдужі містяни.

Отже, 24 серпня 2017 року з 11-00 до 19-00 для відвідувачів у вишиванках вхід до музею безкоштовний.

Нагадаємо, що вже 3 вересня у Рівному відбудетьсь унікальна подія, вперше у місті стартує свято автентичного костюма, детальніше про новинку читайте за посиланням.

, , , , , , , переглядів: 1 197


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *