У Києві стало відомо про велику перемогу Рівного

Щасливе
05.07.2019  16:57

Сьогодні в Кабміні приймались важливі для Рівного і Рівненщини рішення.

Розглядали під час засідання, зокрема, фінансування будівництва дитячого садка на вулиці Коновальця у Рівному, тому Олексій Муляренко поїхав до столиці, щоб проконтролювати розгляд цього важливого для Рівного питання.

Адже впродовж останнього тижня назви об`єктів, які отримають фінансування ДФРР, як і суми, постійно змінювались.

Варто зазначити, що очолюючи Рівненську ОДА у 2017 році Олексій Муляренко взяв в роботу проект цього відомого довгобуду. А вже сьогодні повідомив про чергове позитивне зрушення в цій справі.

– Новини дуже втішні, адже ще три важливих проекти нашої області отримають фінансування з державного фонду регіонального розвитку. Серед них аж 22 млн грн (а не 10) виділили для будівництва садочка на вул.Коновальця! Це, певною мірою безпрецедентна ПЕРЕМОГА, бо для проектів, обласних центрів, було прийнято рішення взагалі не передбачали кошти,- говорить Олексій Муляренко.

За словами екс- голови ОДА, такому рішенню однозначно посприяла позитивна попередня історія, правильний лоббізм, добрі стосунки в міністерствах, підтверджені результатами, й активна присутність громади молодих мам мікрорайону Північний.

– Дякую батьківському комітету мікрорайону, небайдужості Геннадія Зубко, Лева Парцхаладзе, команді ОДА і багатьом причетним,- зауважив політик. – Як кандидат в народні депутати по 152 округу ставлю собі за мету реалізувати проект садка на вул.Коновальця до кінця.

Також стало відомо, що Рівненщина заручились фінансовою підтримкою у справі будівництва дитсадка в Сарнах та басейну в Костополі.

 

, , , , переглядів: 1 116


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *