У ліцеї Рівного провели зустріч з військовими

Щасливе
06.04.2024  16:00

В Рівненському ліцеї № 26 сталося щось особливе – учні 10-х та 11-х класів отримали унікальну можливість спілкуватися та вчитися від наших захисників. Військовослужбовці Збройних Сил України поділилися зі школярами своїм досвідом та знаннями з різних аспектів медичної та бойової підготовки.

Під час зустрічі учні отримали практичні навички з надання першої допомоги – вони дізналися, як правильно зупиняти кровотечу за допомогою тампонади та джгутів, як ефективно діяти у випадках опіків тіла, переохолодження та зупинки серця. Крім того, школярі отримали важливі відомості щодо безпечного користування зброєю та правил поводження з нею.

Скандал у гімназії: звільнено вчителя фізкультури

Завдяки використанню повнорозмірних макетів та активному взаємодії з військовослужбовцями, учні закріпили отримані знання та навички. На завершення заходу школярі змогли спілкуватися з піхотинцем, який поділився з ними тонкощами своєї важливої професії.

Зустріч із військовослужбовцями стала не лише важливим етапом у навчанні учнів, але й надихнула їх на майбутнє. Ми від щирого серця бажаємо нашим захисникам та захисницям витримки й сил у всіх їхніх подвигах. Нехай їхні зусилля допомагають забезпечувати мир та безпеку нашої країни.

, , , переглядів: 57


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *