У Львові запровадили пільгові електронні квитки на електротранспорт

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
15.05.2017  16:23

У Львові електронними квитками в електротранспорті зможуть скористатися пільговики – студенти та учні шкіл. Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», тепер у громадському електротранспорті Львова через мобільний додаток Privat24 відкрилася можливість оплачувати пільговий квиток – «студентський». Студенти та учні шкіл оплачують 50% від повної вартості – 1 грн.

«Разом із ПриватБанком ми продовжуємо працювати над вдосконаленням безконтактної системи оплати проїзду. Ще більше оновлень та нових опцій плануємо впровадити вже невдовзі, зокрема, можливість придбати місячну абонентську картку через мобільний додаток. Також обмірковуємо можливість встановлення в трамваях і тролейбусах карткових терміналів для оплати проїзду. ПриватБанк готовий встановити карткові термінали, в яких можна буде оплатити проїзд карткою будь-якого банку», – розповів Іван Бондар, начальник відділу зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Рівняни стали більше сплачувати смартфонами за комунальні послуги

 

У Рівному навчатимуть тонкощам просування власної справи у соціальних мережах

Як повідомили в ПриватБанку, користувачам електронних студентських квитків, а сьогодні їх уже випущено для всіх студентів Львівської політехніки, не потрібно буде вибирати пільгову категорію квитків і контролерам показувати студентський, усю процедуру буде повністю автоматизовано.

Нагадаємо, 24 січня у Львові запровадили систему безготівкової оплати проїзду в електротранспорті. Послуга діє в усіх трамваях і тролейбусах Львова. Потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 та відсканувати QR-код, що зображено на спеціальних стикерах у трамваї. Під час поїздки оплачений квиток потрібно «закомпостирувати».

 

, , переглядів: 1 191Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *