У нічний клуб Catarsis рівняни повертаються знову і знову

13.03.2018

У нічний клуб Catarsis рівняни повертаються знову і знову

Catarsis- це дім, нового формату куди хочеться повертатися знову і знову.
  • Ми перший заклад Рівного,що не боїться експериментувати і дивувати свою публіку тематичними вечорами,не звичними, веселими програмами, яскравими подіями танцювальними шоу. Місце, де музичні гурмани можуть насолодитися найвідомішими діждей-сетами, завдяки найсучаснішому звуковому обладнанню.Для любителів співу від душі в нас щодня працює зал караоке, де ви маєте нагоду співати до ранку музичні хіти на будь-який смак.

  • Також ми створили ексклюзивне меню для того, щоб наші гості могли лише в нас познайомитись з гастрономічними шедеврами світу.Catarsis-це дім справжнього свята, приємного спілкування та яскравих вражень.Дозвольте собі вибухнути емоціями щастя!Завітайте в Catarsis.
  • Catarsis house of emotions – це новий, нестандартний, свіжий проект, який розроблявся довгий період часу! Опираючись на багаточисленні прохання наших дорогих рівнян зробити для них щось особливе, власне і був створений наш дім емоцій!

  • Клуб складається із двох поверхів. Перший – це нічний клуб, де публіка може відпочити душею і тілом, танцюючи під ексклюзивну музику найкращих діджеїв України та спостерігати за яскравою шоу програмою від запрошених артистів різних жанрів. Професійні бармени представлять вам індивідуально розроблену карту коктейлів з незвичайними, креативними презентаціями, які здивують вас не лише виглядом, а й смаковими відтінками.
  • Другий – це ресторан та караоке-хол. Приємний інтер’єр та спокійна атмосфера сприяють отриманню вами повного релаксу. Меню ресторану розроблялось на основі знань, які черпалися протягом довгих років зі всіх куточків світу, стравами якого можуть поласувати навіть найвибагливіші гурмани. Для любителів поспівати є чудова можливість розкрити в собі потенціал майбутньої зірки.

  • Catarsis (від дав.-гр. κάθαρσις— підняття, очищення, оздоровлення) – це саме те місце, де ви підніметесь вище небес, очистивши свою свідомість для подальшого культурного оздоровлення та релаксу!

, , , , переглядів: 6 573Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *