У період Зелених свят послуги ПриватБанку будуть доступні в онлайн режимі

Регіонтехсервіс
Щасливе
14.06.2019  09:03

У період Зелених свят послуги ПриватБанку будуть доступні в онлайн режимі

Під час державних свят у червні клієнти ПриватБанку зможуть скористатися більшістю послуг та продуктів ПриватБанку. Фінансова установа працюватиме в режимі 24/7/365. Із понад 2 500 відділень майже 1000 банківських офісів традиційно працюють і в будні, і на вихідні.

Червневі вихідні суттєво не вплинуть на режим роботи ПриватБанку. На свята без перерв і вихідних працюватимуть Інтернет-банк Приват24 та мобільний додаток Privat24, через які можна оплатити будь-який рахунок, купити квиток на транспорт, отримати та надіслати переказ, поповнити депозитний рахунок тощо. Також без вихідних працюють термінали самообслуговування та банкомати, адреси яких можна уточнити на сайті http://privatbank.ua/map.

14 червня всі відділення Рівненської області працюватимуть у стандартному режимі зі звичайною тривалістю робочого дня.

У суботу, 15 червня – лише ті відділення, що працюють з графіком роботи у суботу. Режим роботи скорочується на 1 годину.

У неділю, 16 червня та понеділок, 17 червня відділення не працюватимуть, обслуговування клієнти проходитиме дистанційно.

Корпоративні клієнти ПривaтБанку, в тому числі державні підприємства і компанії, можуть розпоряджатися коштами на своїх поточних і депозитних рахунках в режимі 24/7 в будь-якій точці України та світу як через персональних банкірів, так і за допомогою “Привaт24 для бізнесу”. Отримати доступ до рахунків можна і через мобільний додаток “Привaт24 для бізнесу”.

Загалом на Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 53 відділеннях, 167 банкоматах та здійснювати операції у понад 345 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

, , , , , переглядів: 1 787
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *