У першій спаринговій грі Верес здобув перемогу

Щасливе
28.01.2024  14:21

Рівненська футбольна команда забила три голи у ворота північномакедонської Брери, святкуючи перемогу у своєму першому контрольному матчі зимового міжсезоння!

фото з nkveres.com

Результат гри: Брера – Верес – 2:3 (перший тайм: 1:2)

Дата та місце проведення: 26 січня 2024 року, Туреччина, 15:00

Склад Вереса (перший тайм): Когут – Балан, Кучеренко, Вовченко, Сміян, Яго, Кучеров, Дахновський, Світюха, Годя, Гайдучик.

Склад Вереса (другий тайм): Паст – Баран, Мельник, Жуліо Сезар, Шевченко, Кухарук, Курко, М.Шестаков (Ковалюк, 82), В.Шарай, С.Шарай, Мрвальєвич.

В.о. головного тренера: Олег Шандрук.

Голи: Мілованович (36), Рістовскі (69) – Гайдучик (5), Годя (28), В.Шарай (63).

Стартовий матч зимових зборів проти північномакедонської Брери під керівництвом в.о. головного тренера рівненського Вереса розпочався зі складом, що був типовим для осіннього чемпіонату. Єдине змінне – на лівому фланзі оборони новачок Максим Сміян замість Євгенія Шевченка, а також на початку гри Миколі Гайдучику допомагав молодий Дмитро Годя, вихованець юнацької команди, з яким Шандрук раніше працював у U19.

Рівняни швидко відкрили рахунок. Після кутового удару з лівого флангу Микола Гайдучик головою скерував м’яча у верхній кут воріт.

А середині першого тайму Верес подвоїв перевагу. Денис Світюха з глибини поля передав на Дмитра Годю, який прорвався у вільний простір і вразив ворота – 0:2!

Перед перервою Брера змогла скоротити відставання. Гравець Брери з лівого флангу зробив гарну передачу у штрафний майданчик, де його партнер завершив атаку голом – 1:2.

На початку другого тайму Михайло Шестаков не використав перший шанс. Але невдовзі Верес забив втретє. Євгеній Шевченко передав Станіславу Шараю, який швидко знайшов Владислава Шараю, що забив м’яч – 1:3.

Хоча Верес домінував у грі, але на завершальному етапі матчу стара проблема зі стандартів призвела до голу Брери. Хоча Євген Паст відбив удар з штрафного, але після подачі м’яча північномакедонська команда забила другий гол – 2:3.

Незважаючи на це, перемога дала команді важливий психологічний заряд перед наступними змаганнями.

30-го січня Верес зіграє з аутсайдером словацької Фортуна-ліги – клубом ВіОн (Злате Моравце).

За повідомленням з офіційної сторінки НК “Верес”