У рівненські катакомби інвестують 13 мільйонів

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
17.08.2017  12:19

У рівненські катакомби інвестують 13 мільйонів

Рівне культурне активно розвивається, а  в  історико-архітектурну спадщину міста надходять нові інвестиції. Начальник відділу культури і туризму рівненського міськвиконкому Тарас Максименко, розповів у власному життєписі на Фейсбук про нові здвиги у дослідженні підземелля, яке  відкрили цієї зими.

У січні цього року ми разом з небайдужими членами організації “Родовід Об’єднання” за згоди міського голови Рівного віднайшли підземну частину будівлі у парку Шевченка. Тоді було багато здогадок, що ж ми знайшли: чи підземне місто Суренж, чи частину будівель князів Любомирських, а може щось і взагалі достемено не вивчене і не досліджене. Тому найбільше нам довелось боротися зі скепсисом: скепсисом доморощених істориків, краєзнавців, частини журналістського середовища. Але все це вже позаду.
Сьогодні ж – це пам’ятка архітектури місцевого значення з підтвердженим статусом та обліковою документацією.
Сьогодні – це об’єкт, матеріали якого ми здали на вивчення до Києва в інститут мінералів для точного встановлення періодизації цегли та розчинів.
Півроку тому назад на цей об’єкт ми вирішили написати проект і подати в один з фондів, який передбачає фінансування історико-культурної спадщини.
Ми подали проект до Європейської комісії у Брюсель в Бельгію.
Більше місяця тому назад нам повідомили, що ми пройшли перший тур . А сьогодні до управління надійшов лист, що зводиться до фото, яке розміщене нижче.

Тобто, ми виграли як управління культури і туризму більше 13 млн. європейських коштів. Я вітаю нас усіх з початком. Це перший “твердий проект” за 26 років у місті Рівному, яким передбачено вкладення коштів в об’єкт, який роками, десятиліттями радуватиме рівнян та гостей нашого міста!

Принагідно, запрошую усю громаду на презентацію заходів проекту після контрактування – це відбудеться в першій половині вересня!
Дякую усім за підтримку! Без вас – це не було би можливим!

, , , , , , переглядів: 2 576
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *