У Рівненській громаді провели зустріч з головами ОСББ

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
08.06.2023  11:00
Ініціював зустріч голів ОСББ, управлінських компаній, керівників департаментів та постачальних компаній міський голова Рівного Олександр Третяк. Головна тема розмови – підготовка до прийдешнього опалювального сезону.
“Майбутній опалювальний сезон – це питання, над яким ми зараз дуже активно працюємо. Маємо бути готовими до того, що він теж буде непростий для нашої громади. Проговорили питання з подачею тепла до будинків, налагодили комунікації з представниками АТ “Рівнегаз” та Рівнеоблводоканал. Також обговорили питання, що стосуються роботи профільних департаментів у ключі діючих міських програм для ОСББ і не лише. Учергове наголосили наголосив на важливості доступності до укриттів, що знаходиться у багатоквартирних будинках”, – розповів міський голова.
Аналогічну роботу та роз’яснення проведуть і голови ОСББ з мешканцями своїх будинків. Пріоритетом у будь-якому рішенні та роботі є якісна і вчасна готовність кожного з нас до можливих викликів та проблем і зараз, і взимку. Тож – постійно працюємо в режимі діалогу!
переглядів: 209Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *