У Рівненській медичній академії навчатимуть новій спеціальності – “екстрений медичний технік”

Щасливе
29.05.2024  10:00

Рівненська Медична Академія готується до впровадження ліцензування освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти, що дозволить водіям швидкої медичної допомоги отримати професійну кваліфікацію “екстрений медичний технік”.

Згідно з рішенням уряду, водії, які є членами бригад екстреної медичної допомоги, повинні мати навички реанімації та надання допомоги пацієнтам у невідкладних станах. Раніше таке навчання проводили лише у Чернівецькому фаховому медичному коледжі, який має відповідну ліцензію. Нещодавно там завершився перший випуск 30-ти ЕМТ.

Після ліцензування програми в Рівненській медичній академії, планується набір групи в кількості 15-30 осіб. Тривалість курсу, за попередніми оцінками, становитиме 3-4 місяці. Академія вже має необхідних фахівців та симуляційний центр для проведення навчання. За оптимістичними прогнозами, перші курси можуть розпочатися вже цього літа.

Для повного забезпечення потреб Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги у кваліфікованих водіях-ЕМТ, необхідно навчити ще близько 400 водіїв. Очікується, що для прискорення процесу Рівненська медична академія буде співпрацювати з іншими навчальними закладами в різних областях України.

На Рівненщині оренда зросла на 70%

Впровадження цієї спеціальності має важливе значення для підвищення рівня медичної допомоги в екстрених ситуаціях, адже водії-ЕМТ зможуть оперативніше реагувати на критичні ситуації та надавати необхідну допомогу на місці події..

переглядів: 63


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *