У рівненському парку «Хімік» влаштували унікальне фаєр-шоу

PodologRivne
14.08.2019

У рівненському парку «Хімік» влаштували унікальне фаєр-шоу

Незабутнє видовище влаштували рівнянам у парку «Хімік» цієї суботи.  Організатори першого Всеукраїнського фестивалю дерев’яних скульптур вирішили подарувати рівнянам емоції, яких ще не було. Адже скульптури з дерева у місті не палив ще ніхто!

Всеукраїнський фестиваль дерев’яних скульптур вразив своїм розмахом. Адже на свято яке до Рівного приїхало 12 різьбярів з Харкова, Одеси, Житомира, Львова, Сум і Закарпатської області. Організатор дійства – рівненський скульптор Олександр Козачук каже, що наступного року фестиваль стане міжнародним, адже вже є закордонні майстри, які хочуть приймати в ньому участь.

  • Наступного року ми хочемо організувати фестиваль, який буде розрахований на 20 учасників, бо запрошуватимемо на нього майстрів з інших країн. Вірю, що це буде ще більш масштабне дійство і він справді стане родзинкою нашого міста.

 

Не відбувся б фестиваль і без підтримки меценатів, за сприяння яких це свято стало можливим. Один з них – депутат Рівненської міської ради Олександр Нестерук. Він переконаний, що такі заходи створюють бренд міста та збільшують його впізнаваність на рівні України та світу.

  • Я постійно намагаюся підтримувати подібні заходи. Адже це можливість зібрати майстрів своєї справи, а рівнянам подивитися неймовірне шоу. Так, «родзинкою» цьогорічного заходу стало фаєр-шоу, коли майстри палили вирізані скульптури і всі бажаючі могли сфотографуватися поряд з ними, – розповідає Олександр Нестерук. – Бензин палав приблизно 20 хвилин, за цей час скульптури не згріли, а лише набули темнішого забарвлення. Потім майстри з допомогою пил висвітлили їх. Після чого майстри покриють скульптури воском, фарбою та вони прикрасять наш парк «Хімік».

 

В парк «Хімік» скульптури повернуть 25 серпня, де вони прикрасять Алею дерев’яних скульптур.

, , , , переглядів: 947


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *